хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

Бойкот Партії регіонів - всеукраїнська громадянська кампанія..

Бойкот Партії регіонів — всеукраїнська громадянська кампанія бойкоту товарів та послуг, вироблених компаніями, що належать членам і вихідцям з Партії регіонів або спорідненими з ними структурами. Кампанія розпочалася у грудні 2013 року під час Євромайдану у відповідь на непідписання Урядом України Угоди про асоціацію з ЄС і репресії та побиття щодо мирних протестувальників Євромайдану, журналістів тощо.


Також існує додаток для браузера Mozilla Firefox, який працює на персональних комп'ютерах під ОС Windows та Linux. Він повідомляє користувача, якщо він заходить на сайт, що належить представнику ПР.

качати і встановити звідси https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/bojkott_the_party_of_region/

Версія для браузера Google Chrome у стадії розробки.


16

Коментарі

115.02.14, 10:22

    215.02.14, 12:52

    а цей сайт теж буде блокувати?

      315.02.14, 13:35Відповідь на 2 від Пробіотик

      не блокує сайт, а блокує певні вікна на сторінках.. але попереджує і запитує чи це робити..

        415.02.14, 13:36Відповідь на 2 від Пробіотик

        так, і з цим сайтом таке ж

          515.02.14, 14:32Відповідь на 4 від LeoLine

          так, і з цим сайтом таке жскоро буде один загальний запит - чи бажаєте ви залишатись в окупованій ПР країні?

            617.02.14, 20:31

            я десь місяць тому зробила замітку про це. з мене посміялися. нехай. але я не купую і всім раджу. це дієво, хоч результат не швидкий.