хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Мета - Правда! Засіб - Право!

Зараз вже можна чітко і однозначно визначити, що сучасна узурпаторська влада в Україні не збирається йти на поступки і компроміси, щоб тихцем піти і тим зберегти власні шкури і сідниці, а буде битись з власним народом до останнього, щоб подолати силою, залякати людей і за тим довічно залишитись панівною верхівкою. Однозначно ясно, що буде і введено військовий стан в Україні, як і буде звернення по допомогу та інтервенцію федеральних військ з РФ яко "миротворців" і ще багато чого кривавого, чого важко передбачити, але вже цілком можна спостерігати в аналогіях типу подій в сучасній Сирії, де "рука Москви" більш ніж впливова. Маємо вже до цього готуватись, або змиритись.
Висновок тут один: щоб не було кровопролиття, нам всім потрібно змиритись з тим всім злочинним свавіллям влади в Україні, змиритись з узурпацією влади і потихеньку розійтись по домівках, поховатись і забути про будь-яку людську і громадянську гідність. Жити, як живуть зараз в Північній Кореї, Белорусії, Казахстані, Російській Федерації тощо. А що? Живуть якось люди! А чим ми гірші або кращі за них? Виживемо якось...

Хто іншої думки - той ясно і чітко розуміє, що тим самим він стає на тяжкий кривавий шлях боротьби, отже буде там, де вже є я.
Не маю бажання закликати і казати якісь високі банальності, але водночас потрібно знати прості основні істини, що окреслюють мету цієї боротьби і я їх знайшов на сторінках простого шкільного підручника "Правознавство", випущеного у державному львівському видавництві "Світ" ще у 1994 р. за редакцією Михайла Настюка. Нижче наводжу ці сторінки з своїми позначками і рекомендую уважно вчитатись та обдумати, чи варті задекларовані тут ідеї та людські цінності тяжкої кривавої боротьби задля їх реалізації чи не варті? 
Для мене ясно чого добиватись: щоб в Україні постала Правда - потрібно, щоб в Україні сповна діяло Право! Не ось ця сучасна псевдо-законність діяла, а реальна сила Закону! Механізм держави базується на праві, яке реалізується як безумовна категорія. Поки що тут одні знаки запитань і потрібно чимало зусиль, щоб ці зігнуті знаки випрямити в окличні.
І я закликаю до цього! Мета - Правда! Засіб - Право!



82%, 18 голосів

5%, 1 голос

9%, 2 голоси

5%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
21

Коментарі

112.02.14, 16:30

Якщо ще далі буде чинитись свавілля влади, то народне свавілля-помста його поверне сторицею. Хто посіє вітер - пожне бурю. Народне прислів'я знає, що буває.

    212.02.14, 16:42

    Це все звичайно добре, в мене тільки одне питання до автора, чи згодні ви у випадку перемоги взяти на себе відповідальність за будь яку ланку державотворчості, і очищення, тобто фактично стати владою і керувати якимось напрямком представляючи інтереси країни.

      312.02.14, 16:51

      так треба бити козирем, йдем в митний союз на чолі з опозицією. На умовах щоб тільки не клан янука у руля. путіну всі карти попутаєм

        412.02.14, 16:56

        Все вірно!Я підтримую гасла Майдану,прагнення жити вільно в правовій державі,отримувати гідне ставлення до себе від держави і.т і.Але є одне ,але.:я живу в Одеській області де народ не знає ні рос.ні укр мови- суржик норма.Мало того він не хоче знати мови,історії,культури...йому байдуже хто при владі,аби було за що жити...Живу в оточені людей,які готові знову проголосувати за ригів та Тупоголового,аби грошей разово дали,якщо ж не дадуть,то щоб начальство знало,що ми так, як треба...Так от ,до чого я:Це тупориле стадо-баранів повинно жити в стійлі працювати тільки ,аби вистачило на хліб,ковбасу та пиво....Я особисто не готовий принести себе в жертву за ради цього непотребуЯ живу буду жити достойно при будь-якій владі,тому,що не вмію по іншому.Я здатен вести бізнес і наймати бидло,аби воно

          512.02.14, 16:59

          робило на мене.Інше питання,що я не маю морального задоволення від цього бидлану,але за ради цих дебілів совкового розливу я готовий терпіти.Вірніше я хочу,аби хліб був по 10грн.,бензин по 20грн.-от тоді можливо й дійде.В ЧОМУ Я ДУЖЕ СУМНІВАЮСЬ

            612.02.14, 17:36

            не зрозумів заклик. чи то мету його здійснення? йти по домам?

              712.02.14, 18:32

              Надзвичайний стан = громадянська війна.
              Вважаю, українці не відступляться

                812.02.14, 18:46Відповідь на 5 від StasSV

                непогано

                  913.02.14, 04:11

                  якщо зараз відступитися - вибори будутьсфальшовані і банда знову буде заявляти що вона легітимна і обрана законно більшістю голосів ! а світ черговий раз лигне цю пігулка - що вибрали, те й отримуйте (як циган з милом) !

                    1013.02.14, 10:46Відповідь на 6 від Пробіотик

                    не зрозумів заклик. чи то мету його здійснення? йти по домам?Читайте уважно - тоді зрозумієте. Я знаю сучасну методу читання в Неті: кілька фраз ухопили і вже коменти в кращому випадку, а то і далі поскакали аксакали...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна