хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Микола Коханівський

Сьогодні розмовляв з юним повстанцем (тиждень тому виповнилось 19 років) з Луцька, звати Тарас. Козак кульгає на обідві ноги, одну зачепило уламками від гранати, у другу влучив снайпер, слава Богу була прикрита саморобним щитком, обличчя та руки всі в подряпинах, голова перемотана, дістав беркутівський кийок. Тарас сказав мені що з бою він не вийде або загине як декілька хлопців з якими він потаваришувався під час штурмів або переможе. На Майдані з перших днів, з боїв не виходить, з того часу як вони почались. Я не став його переконувати та повчати бо в очах побачив непохитність й більшість тих юнаків на барикадах такі самі. Подумалось, а й справді що вже втрачати? Перемога або смерть! Хай я видамся банальним, але, мушу закликати всіх чоловікив, особливо мого віку виходити на Майдан. Якщо такі діти як цей герой плюють смерті й беркуту в обличчя. То сором нам, тім хто вже пожили й мають досвід відсиджуватись. Бережи їх Боже нашіх хлопців а Україні даруй перемогу над окупантами. Героям Слава! 
P.S Коли будете їхати на Майдан не забудьте про "аргументи" кажуть в Києві власників таких "аргументів" сотні тисяч, вони нам ой як потрібні.
35

Коментарі

123.01.14, 14:59

Чоловіки, Ваш СВЯТИЙ ОБОВ'ЯЗОК залишить своїм дітям ВІЛЬНУ, СУВЕРЕННУ і СПРАВЕДЛИВУ державу УКраїна! Відправте цих дітей в тил, ВОНИ знають ЩО робити, а самі підставте своє плече! Слава Україні!

    223.01.14, 15:00Відповідь на 1 від Alter ego*

    Я Вас поважаю!

      анонім

      323.01.14, 16:50

      Гидко дивитися на гімнюків, які навіть у вирішальні дні не здатні на чин.

        анонім

        423.01.14, 16:54

        Всем сердцем согластна с автором!На мой взгляд,сейчас начинается то,что нельзя допустить-раскол Украины.Сейчас,как никогда,нам нужно быть едиными.

          Гість: Dalia

          523.01.14, 17:01

          Дуже жалко дітей.
          Але вони кинулись в бій, зрозумівши,
          що в них немає майбутнього.

            623.01.14, 17:19Відповідь на 4 від анонім

            Єдиними, у поваленні влади межигірського козляри !!!

              анонім

              723.01.14, 17:20Відповідь на 6 від Характерник+

              Єдиними, у поваленні влади межигірського козляри !!!
              да!

                823.01.14, 19:30Відповідь на 3 від анонім

                Найбільш обурюють фахові військові, що все життя задарма жруть та одягаються,
                пресують шльондр по санаторіях, а зараз ховаються за спини дітей

                  923.01.14, 19:31Відповідь на 3 від анонім

                  Бог дав нам 20 років щоб виростити нових героїв

                    1023.01.14, 20:37

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна