Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

З України можуть бути депортовані 200 іноземців

0
0
0
0
133 
Фото: radiosvoboda.org
Андреас Умланд предполагает, что его возможная депортация связана с запросом народного депутата от Партии регионов Олега Царева
Андреас Умланд припускає, що його можлива депортація пов'язана із запитом народного депутата від Партії регіонів Олега Царьова.

 Німецький політолог, член експертної ради комітету ВР з питань євроінтеграції, доцент кафедри політології Національного університету Києво-Могилянська академія Андреас Умланд заявляє, що питання про депортацію 200 іноземців, в тому числі - його, вже вирішене.

 Про це він написав у своєму Facebook, посилаючись на власне джерело.

 "Прощай, Україно? Я тільки що отримав неофіційну інформацію (або дезінформацію), що питання моєї депортації з України - також, як і депортації 200 інших іноземців - вже вирішене. Я ще не отримав офіційного повідомлення. Можливо, воно не відповідає дійсності, але й джерело серйозне", - написав Умланд.

 Крім того, німецький політолог припускає, що це пов'язано із запитом народного депутата від Партії регіонів Олега Царьова.

 "Якщо це правда, то це непорозуміння: Мовляв, я залучений в політичну діяльність, в яку я не залучений. Я зустрічаюся з українськими політиками з різних таборів, наприклад, в якості офіційного члена науково-експертної ради комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції. Однак я активно не допомагаю жодній політичній групі", - додав Умланд.

 Також, він зазначив, що у нього є куди більш критичні коментарі щодо російського, українського керівництва. Але, не дивлячись на це, Росія два місяці тому видала Умланду в'їзну візу без будь-яких проблем.

 Нагадаємо, на початку грудня народний депутат, заступник голови фракції Партії Регіонів Олег Царьов звернувся до МЗС та СБУ з проханням розглянути питання про заборону в'їзду в Україну групі осіб, які можуть сприяти розгортанню антиурядових демонстрацій
14

Коментарі

122.12.13, 22:40

Царьова на палю!

    222.12.13, 22:41Відповідь на 1 від Alter ego*

      анонім

      322.12.13, 22:43

      200 осіб на виїзд -- це вже маразм. Бандюки випробують Європу на терплячисть.

        422.12.13, 22:44Відповідь на 1 від Alter ego*

        Царьова на палю!хто посадить?я не проти.

          522.12.13, 22:49Відповідь на 3 від анонім

          200 осіб на виїзд -- це вже маразм. Бандюки випробують Європу на терплячисть.ні,вони виконують вказівки кремля.

            623.12.13, 04:01Відповідь на 1 від Alter ego*

            Царьова на палю!у Влада Цепеша был прекрасный способ борьбы с предателями и врагами народа.

              Гість: Комендор

              723.12.13, 14:33

              Жалко, что депортируют только. Я бы - расстрелял.

                823.12.13, 21:31Відповідь на 7 від Гість: Комендор

                Жалко, что депортируют только. Я бы - расстрелял.мова іде про кацапських покидьків.яб їх тоже стріляв би