хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Петиція до Білого Дому

УВАГА РЕПОСТ!
РЕЄСТРУЙТЕСЯ І ПІДПИСУЙТЕСЬ!
Пентиція для Білого Дому в США!
Народ, це серйозно!
Тут петиція до Білого Дому. Вона вимагає заборону на візи для виїзду в США та ЄС для Януковича, його родини, членів кабінету міністрів, який прийняв рішення призупинити підготовку до підписання угоди з ЄС а також блокування їх рахунків за кордоном. Почався збір підписів. Необхідно 100 тисяч. В США понад 800 тисяч украінців. Поширюйте. Заходьте на сторінку і приєднуйтесь.П.С. яКЩО НА АНГЛ. САЙТІ НЕ АВТОРИЗУЄ, КЛАЦАЙТЕ ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ. пЕРЕХОДИТЕ В СВОЮ ПОШТУ, І ТАМ ВСЕ НА УКРАЇНСЬКІЙ
І ЗРУЧНА РОЗСИЛКА ДРУЗЯМ.
===================================
Инструкии подписания петиции 1. Зайдите на сайт петиции: https://petitions.whitehouse.gov/petition/impose-personal-sanctions-president-ukraine-viktor-yanukovych-and-cabinet-ministers-ukraine-members/h58Fz30V 2. Нажмите "CREATE AN ACCOUNT" что бы создать аккаунт. 3. Введите адрес электронной почты, имя, фамилию. 4. Последний вопрос защищяет сайт от ботов. Нужно ввести правильный ответ. Переведите вопрос в http://translate.google.com 5. Нажмите "CREATE AN ACCOUNT". Вы вернетесь на страничку петиции. Это еще не все!!! 6. Проверте почту через ~5 минут. Вам прийдет подтверждение. Нажмите на первый линк (над "IMPORTANT: If you created your account..."). 7. Вы перейдете на страничку петиции. 8. Нажмите "SIGN THIS PETITION". Свернуть
==================================
14

Коментарі

Гість: Ром@н_Сергеич

127.11.13, 17:37

"Обратитесь во Всемирную лигу сексуальных реформ. Может быть, там помогут." О. Бендер.

    227.11.13, 17:53

    Куди б звернутись щоб "п'яту колону" з України прихопили?
    Поширила і приєдналась ще ранком:http://blog.i.ua/user/2675316/1313999/

      327.11.13, 18:06Відповідь на 2 від Alter ego*

      Куди б звернутись щоб "п'яту колону" з України прихопили?
      Поширила і приєдналась ще ранком:http://blog.i.ua/user/2675316/1313999/

        427.11.13, 18:53Відповідь на 1 від Гість: Ром@н_Сергеич

        "Обратитесь во Всемирную лигу сексуальных реформ. Может быть, там помогут." О. Бендер.Це сам Ося Вам порадив? Це означає, що є проблеми, чого ж тоді чекаєте?

          Гість: Ром@н_Сергеич

          527.11.13, 19:06Відповідь на 4 від helsan

          "Обратитесь во Всемирную лигу сексуальных реформ. Может быть, там помогут." О. Бендер.Це сам Ося Вам порадив? Це означає, що є проблеми, чого ж тоді чекаєте?Ну вообще то не я тут петиции пишу.

            627.11.13, 19:13Відповідь на 5 від Гість: Ром@н_Сергеич

            "Обратитесь во Всемирную лигу сексуальных реформ. Может быть, там помогут." О. Бендер.Це сам Ося Вам порадив? Це означає, що є проблеми, чого ж тоді чекаєте?Ну вообще то не я тут петиции пишу.Ромatн_Сергеич, ось в тім то і справа.
            Тому нєфіг і рекомендації давати без спросу на те.
            Хочете надати? Скористуйтесь спочаику самі, потім запитайте, і коли отримаєте на те добро, їх і надасте.
            Не забуайте, що Ви в гостях і не тільки у мене. Сподіваюсь, що зрозуміли.

              Гість: Ром@н_Сергеич

              727.11.13, 19:19Відповідь на 6 від helsan

              "Обратитесь во Всемирную лигу сексуальных реформ. Может быть, там помогут." О. Бендер.Це сам Ося Вам порадив? Це означає, що є проблеми, чого ж тоді чекаєте?Ну вообще то не я тут петиции пишу.Ромatн_Сергеич, ось в тім то і справа.
              Тому нєфіг і рекомендації давати без спросу на те.
              Хочете надати? Скористуйтесь спочаику самі, потім запитайте, і коли отримаєте на те добро, їх і надасте.
              Не забуайте, що Ви в гостях і не тільки у мене. Сподіваюсь, що зрозуміли.
              В следующий раз публикуйте заметки с доступом для друзей или членов сообщества. А я на какие хочу заметки, на те и захожу.

                827.11.13, 19:24Відповідь на 7 від Гість: Ром@н_Сергеич

                "Обратитесь во Всемирную лигу сексуальных реформ. Может быть, там помогут." О. Бендер.Це сам Ося Вам порадив? Це означає, що є проблеми, чого ж тоді чекаєте?Ну вообще то не я тут петиции пишу.Ромatн_Сергеич, ось в тім то і справа.
                Тому нєфіг і рекомендації давати без спросу на те.
                Хочете надати? Скористуйтесь спочаику самі, потім запитайте, і коли отримаєте на те добро, їх і надасте.
                Не забуайте, що Ви в гостях і не тільки у мене. Сподіваюсь, що зрозуміли.
                В следующий раз публикуйте заметки с доступом для друзей или членов сообщества. А я на какие хочу заметки, на те и захожу.
                А я при цьому маю таку можливість, Ваші коми, занадто змістовні , просто видалити. Тепер ясно, що означає бути не в себе дома?

                  Гість: Ром@н_Сергеич

                  927.11.13, 19:28Відповідь на 8 від helsan

                  "Обратитесь во Всемирную лигу сексуальных реформ. Может быть, там помогут." О. Бендер.Це сам Ося Вам порадив? Це означає, що є проблеми, чого ж тоді чекаєте?Ну вообще то не я тут петиции пишу.Ромatн_Сергеич, ось в тім то і справа.
                  Тому нєфіг і рекомендації давати без спросу на те.
                  Хочете надати? Скористуйтесь спочаику самі, потім запитайте, і коли отримаєте на те добро, їх і надасте.
                  Не забуайте, що Ви в гостях і не тільки у мене. Сподіваюсь, що зрозуміли.
                  В следующий раз публикуйте заметки с доступом для друзей или членов сообщества. А я на какие хочу заметки, на те и захожу.
                  А я при цьому маю таку можливість, Ваші коми, занадто змістовні, просто видалити. Тепер ясно, що означає бути не в себе дома?
                  Та удаляйте.

                    1027.11.13, 19:39Відповідь на 9 від Гість: Ром@н_Сергеич

                    Можна поторгуватись, ви ж явно, як і Льова, фотограф-бакалєйщик, носите на голові кіпу. Якщо підписали Петицію, залишу.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна