Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Ви вірите у щирість слів межигірського козла

Янукович засмутив Медведчука і його московських кумів
29.08.2013 20:47

Президент Віктор Янукович в інтерв'ю українським телеканалам заявив, що курс країни на євроінтеграцію незаперечний і жодним сумнівам не підлягає, повідомляє телеканал ICTV.

За інформацією ведучої програми "Факти" (ICTV), Янукович заявив, що "курс України на євроінтеграцію незаперечний і жодним сумнівам не підлягає".

Інтерв'ю транслюватиметься 30 серпня, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За інформацією прес-служби глави держави, Янукович дав інтерв'ю тележурналістам Савіку Шустеру (студія "Шустер LIVE", телеканал "Інтер"), Олександру Ткаченку ("Студія 1 +1"), Андрію Куликову (телеканал ICTV) і Ларисі Губіній ("5 канал").


18%, 2 голоси

73%, 8 голосів

9%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
13

Коментарі

129.08.13, 21:11

наразі важко щось певне сказати.

    229.08.13, 21:27Відповідь на 1 від uraha

    Поважаю Вашу точку зору!

      329.08.13, 21:42Відповідь на 2 від Мольфар

      а я вашу.

        429.08.13, 22:50

        Вважаю,піде....Москалі кинули його з флотом...Чіста в натурє таке не пробачають...

          530.08.13, 00:27

          Потрібно додати ще два пункти в голосуванні.
          4- піде своїм шляхом.
          5 - піде куди скажуть (не важливо хто, а якщо важливо, то тоді ще один пункт)

          Я притримуюсь пункту 6-піде...... і..... на завжди.

            62.09.13, 23:18Відповідь на 4 від дТОЛЯізХорола

            Вважаю,піде....Москалі кинули його з флотом...Чіста в натурє таке не пробачають...
            Маю смутні підозри, що флотом "воно" розплатилося за своє президентство...

              77.09.13, 20:23Відповідь на 6 від PylypO

              Вважаю,піде....Москалі кинули його з флотом...Чіста в натурє таке не пробачають... Маю смутні підозри, що флотом "воно" розплатилося за своє президентство...А я маю підозри,що й останній дебіл,будучи президентом України,буде тримати дистанцію з рашею