хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

Добро пожаловать в "Рускій мір"-2

 Нащадки освободітєлей, а це місто Таллін, в місті Києві це може бути більш масштабно, завдяки масі маргиналів українців, які забули про  те хто вони такі і чиїх батьків вони діти.Ми повинні любити наших "братів" і під бій путінських барабанів шеренгами марширувати в "Рускій мір"


Эстонское радио сообщило, что неспокойно в городах Северо-Востока Эстонии (Нарва, Кохтла-Ярве, Силламяэ, Йыхви), заселенных преимущественно русскоязычным населением. Толпы молодых людей собрались в центре городов, скандировали антиправительственные лозунги и кричали: "Россия! Россия!". Сообщалось, что на помощь полиции призваны отряды добровольного военизированного общества "Союз защиты" и добровольные "помощники полицейских", которые вскоре начали отлов всех пешеходов по национальному признаку. Если кто-либо кричал "Позор", к нему тут же бежала пара "помощников" и начиналась погоня. Пойманного валили на землю и часто тут же избивали. На подходах к Таллину были установлены дорожные патрули, которые останавливали все легковые машины и автобусы и внимательно изучали, едут ли в них молодые люди - власти были уверены, что русский Северо-Восток Эстонии "направил в столицу своих боевиков"

Подробности: http://www.regnum.ru/news/1525229.html#ixzz2QGPmMmp2
Любое использование материалов допускается только при наличии гиперссылки на ИА REGNUM

Дуже мені сподобались  "Союз захисту"  та  добровільні "помощники полицейских" , я так розумію, що в них це на державному рівні. А у нас існують "СС"- "Словянський союз",марківці, ДВМ «Русь»,ОО «Донецкая Республика», які виконують ті ж самі функції, тільки проти українців.Але українці терпелива нація будемо підставляти по черзі щоки.

18

Коментарі

111.04.13, 21:52

Нормальна кацапська поведінка

    211.04.13, 22:01

    Коли це було?
    п. с. Там кажуть в Петербурзі теж був парад дружби народів?

      311.04.13, 22:02

      п. п. с. у мене таке враження, що стихійна поведінка молоді добре підготовлена

        411.04.13, 22:23Відповідь на 2 від Poroshenko

        Коли це було?
        п. с. Там кажуть в Петербурзі теж був парад дружби народів?
        Судячи з толерантного поводження поліції, це вже Євросоюз, а відео на Ютуб залили недавно.

          511.04.13, 22:27Відповідь на 1 від Танк_

          Нормальна кацапська поведінкаІ вони нам потім розказують про "озвірілих" галичан.Я просто маю можливість порівняти львів'ян і це бидло.Я не хочу такого Руского міра.

            611.04.13, 22:55

            Бидло!

              711.04.13, 23:09Відповідь на 5 від Нормальний

              1. на параді дружби народів - братів один загинув.
              2. на жаль так як Ви мислять не всі

                811.04.13, 23:12

                єто бидло прикольно х*ярят в мацкве их единоплеменники и прессуют по сизо.

                  912.04.13, 00:17Відповідь на 5 від Нормальний

                    1012.04.13, 00:18Відповідь на 5 від Нормальний

                    Провокатори.........

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна