хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Микола Вінграновський

У мережі книгарень «Дім книги» весняна Акція:

«Три томи Вінграновського за ціною двох!»

До тритомника Миколи Вінграновського ввійшли його поезії, повісті, оповідання та роман «Северин Наливайко».


Прикметним є те, що це останнє прижиттєве видання творів класика української літератури, упорядковане і відредаговане автором. 

Поетичним творам письменника властивий глибокий ліризм, міцно й органічно вкорінений у традиції народної творчості та національної класичної літератури, а оповідання  та повісті позначені глибоким психологізмом, калейдоскопічністю образів, м’яким гумором. Щодо роману «Северин Наливайко», зі сторінок якого перед читачем постає легендарний селянський гетьман на тлі складної епохи, в якій йому судилося жити, то це –   принципово новаторське явище не лише в українській, а й взагалі в сучасній історичній романістиці.

20

Коментарі

11.04.13, 12:59

Помним, помним. Довольно популярный поэт-песенник был в свое время.

    21.04.13, 13:06Відповідь на 1 від CKB

    ну.да прямо пєсєннік... МОДЕРНІСТ - ти хотів сказати СКВ

      31.04.13, 13:49Відповідь на 2 від TatianaR

      ну.да прямо пєсєннік... МОДЕРНІСТ - ти хотів сказати СКВНет, я хотел сказать - песенник. На его слова композиторы довольно охотно писали песни. Да и он сам от такого "прозвища" не отказывался

        41.04.13, 14:01Відповідь на 3 від CKB

        ну.да прямо пєсєннік... МОДЕРНІСТ - ти хотів сказати СКВНет, я хотел сказать - песенник. На его слова композиторы довольно охотно писали песни. Да и он сам от такого "прозвища" не отказывалсяа які. наприклад, створені пісні на слова вінграновського?

          51.04.13, 14:24Відповідь на 4 від TatianaR

          ну.да прямо пєсєннік... МОДЕРНІСТ - ти хотів сказати СКВНет, я хотел сказать - песенник. На его слова композиторы довольно охотно писали песни. Да и он сам от такого "прозвища" не отказывалсяа які. наприклад, створені пісні на слова вінграновського?Ну как. Он был достаточно хорошим лириком в те времена. Издавался. И для любого композитора-лирика его стихи были доступны. Это ж плеяда тогдашняя была - Олийнык, Винграновский, Сингаивский.
          Из классиков, так сказать, писали, например, Майборода (который Платон), Билаш, Штогаренко. Плюс куча бардов всевозможных
          Еще Шамо Игорь, кажется, писал, Филиппенко Аркадий. В общем, в редакцию Винграновский часто заходил.

            61.04.13, 14:25Відповідь на 5 від CKB

            Так, які пісні є на слова Вінграновського?

              71.04.13, 14:29

              ось: знайшла пісні
              http://www.pisni.org.ua/persons/685.html

                81.04.13, 15:23Відповідь на 6 від TatianaR

                Так, які пісні є на слова Вінграновського?Тань, ну не помню я. В вокальной редакции работал полгода всего. Неинтересно мне там было. Потом ушел в инструментальную. Навсегда

                PS - Еще на Винграновского писал Борис Буевский. Мощный дядька был. Симфонист, но песни тоже шикарные мог.

                  91.04.13, 15:24Відповідь на 7 від TatianaR

                  ось: знайшла пісні
                  http://www.pisni.org.ua/persons/685.html
                  А, ну собственно, в списке он есть.

                    101.04.13, 16:02Відповідь на 9 від CKB

                    ось: знайшла пісні
                    http://www.pisni.org.ua/persons/685.html
                    А, ну собственно, в списке он есть.
                    як добре, що є інтернет

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна