Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Бойкотуємо Розетку

Всім відомий такий інтернет-магазин, як Rozetka.com.ua. Так “.com.ua” – український домен, але ресурс – РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ. Як можна орієнтуватися на такому сайті, адже всі характеристики теж російською, так не може тривати далі. Підтримайте українську мову.

 Все залежить від тебе. Що потрібно зробити:
1. Зайди на http://rozetka.com.ua/feedback/
2. Причину вибери “Скарга”
3. І напиши таке повідомлення:
“Я проти російської мови в Україні, зробіть україномовну версію сайту”
4. І будемо сподіватися на те, що масові повідомлення змусять задуматись адміністраторів сайту.

29

Коментарі

анонім

125.02.13, 21:34

Ще рік тому їм писав. Обіцяли до кінця 2012-го вирішити питання. Але нічого не зробили. Треба завалити на пару днів їх. Швидко зачухаються.

    анонім

    225.02.13, 22:16Відповідь на 1 від анонім

    Навряд. Пліткують, розетка - нині справа стоматологічна. Тому найдешевше - там. Іншим - не можна.

      анонім

      325.02.13, 22:24Відповідь на 2 від анонім

      Навряд. Пліткують, розетка - нині справа стоматологічна. Тому найдешевше - там. Іншим - не можна.Не самый дешевый... проверено...

        425.02.13, 22:29Відповідь на 2 від анонім

        є варіант - заходиш на групу Фейсбука “И так поймут”, там є список компаній, вартих україномовного споживача, обираєш магазин з найкращою ціною і купуй

          525.02.13, 23:02

          Я вже постив це кілька разів

            625.02.13, 23:02Відповідь на 3 від анонім

            згоден

              анонім

              725.02.13, 23:52

              Добрий день!
              А чого немає україномовної версії сайту?
              Чи ви думаєте, що всі українці по замовчанню мають розуміти російську мову та що українцям байдуже, якою мовою до них звертаються та якою мовою їх обслуговують? Як на мене це Ваш вияв неповаги до українців та української мови, тобто, до мене - українця і я відповідно буду ставитись і до вас - не замовляти у вас товар, коли буду мати можливість знайти його в інших інтернет магазинах.
              Як на мене найкращий варіант три версії - україномовна, російськомовна, англомовна. І всі потенційні клієнти вашого магазину задоволенні, інакше ви самі себе наражаєте на критику великої частини українського суспільства....

                826.02.13, 10:20Відповідь на 2 від анонім

                Навряд. Пліткують, розетка - нині справа стоматологічна. Тому найдешевше - там. Іншим - не можна.На сьогодні, "Розетка" найдорожчий інтернет-магазин, тому не бачу сенсу його відвідувати.

                  926.02.13, 12:01

                  коли я оформляв там замовлення, менеджер спокійно розмовляв українською...
                  чи це щось дасть? навряд
                  ми вже від ей.уа вимагали подавати новини українською, а вони й далі надають російською

                    1026.02.13, 12:29

                    можна відмочити по схемі нагрузки сайтів АП та ВР

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна