Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

ТВі показав Азарову справжні ціни на хліб

Журналісти каналу ТВі передали прем'єр-міністру чека на борошняні вироби, які в редакцію надіслали наші глядачі

Ціну хліба без покращень нарешті побачить прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Про справжню вартість хліба йому розповість профільний міністр Микола Присяжнюк. Саме йому журналісти ТВі передали копії магазинних чеків, які ми отримали від глядачів.  

Акція стартувала 6 лютого, після відвідин Миколою Азаровим столичного супермаркету. Там прем'єрові показали, що український хліб коштує 3 гривні 4 копійки, а батон – 3 гривні 17 копійок. Хоча вже наступного дня в тому ж магазині вартість борошняних виробів була вищою.

В регіонах ціна батона теж різниться. Зафіксований максимум – 4 гривні 35 копійок. Хліб дешевше, аніж за 4 гривні не знайти.

Міністр Присяжнюк вкотре наголосив, що підстав для здорожчання немає. Зерно як на зовнішньому, так і на внутрішньому ринку дешевшає. Також міністр запевнив, що уряд мізкує як зменшити собівартість виробів. І вже на пару з прем'єром пообіцяв розібратися чому вартість хліба в кожному регіоні своя.

10

Коментарі

анонім

121.02.13, 05:08

Что? Подсказали что делать Яновичу? теперь получите...
Думаете Яныч возьмется за голову и скажет "ой что же я надилал"?
Хер Вам... Он лучше отберет магазин у владельцев...

    анонім

    221.02.13, 06:05Відповідь на 1 від анонім

    Что я хотел сказать? http://blog.i.ua/user/1494975/1170355/

    Забыл...

      321.02.13, 09:47

      Висновок із сказаного: ПЕЧІТЬ ХЛІБ САМІ ВДОМА!
      1. Ви завжди будете знати, ЩО ВИ В НЬОГО ПОКЛАЛИ!
      2. Ви НЕ будете жрать ХІМІЮ в виді розрихлювачів, покращувачів, смакових добавок, і КОНСЕРВАНТІВ (котрі мало діють - бо хліб починае СМЕРДІТИ вже на другий день післявипічки, и ЛИПНЕ до ножа)...
      3. Ви ніколи НЕ будете їсти "продукт ВТОРИННОЇ переробки хліба" - тобто РОЗМОЧЕНУ зачерствівшу ТИЖНЕВОЇ ДАВНОСТІ булку - у складі тільки-но випеченої СВІЖОЇ булки!
      4. У ДОМАШНЮ ХлібоПіч вам ніколи НЕ попаде на запікання МИША - як мені колись попалась під апетитною корочкою = бо саме з тих пір Я ПЕЧУ ХЛІБ ВДОМА!!!
      5. Вдома ви спокійно спечете хліб НЕ НА ТЕРМОФІЛЬНИХ дріжджах!
      http://blog.i.ua/user/295100/1067833/ "Як Хліб Наш Насущний – ПЕРЕТВОРЮЮТЬ НА ОТРУТУ?!"