хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

В Кременчуге юные последователи Януковича поголовно поддержали п

…И еще парочка, с учетом специфики, видимо, проголосовала за партию Ляшко.

Осужденные в Кременчугской воспитательной колонии (Полтавская обл) почти стопроцентно проголосовали за Партию регионов.

Как сообщает корреспондент УНИАН, который находится в окружной избирательной комиссии избирательного округа №146, в 22.30 первыми протоколы с результатами сегодняшнего голосования в окружную комиссию привезли члены закрытого избирательного участка, который расположен в воспитательной колонии.

По итогам сдачи протоколов, стало известно, что в колонии голосовало 102 избирателя.

100 из них отдали свое предпочтение Партии регионов и два – Радикальной партии Олега Ляшко.

От Обкома: Напомним, что именно на этой зоне мотал свой первый срок нынешний президент Украины Виктор Федорович Янукович.

http://obkom.net.ua/news/2012-10-28/2357.shtml

15

Коментарі

129.10.12, 10:02

Неважливо, як проголосували, важливо, хто рахував

    229.10.12, 11:04Відповідь на 1 від serg020777

    Ви грубо помиляєтесь, бо і найчесніший підрахунок не спростує силового примусу голосувати так "як пахан накаже", бо потім в'язнів дуже просто покарати за непослух. Виборець має бути вільним і незалежним! Тільки так!
    Взагалі не розумію голосування у тюрмах та інших зонах, яке, по-перше, за фактом не може бути чесним і демократичним, а, по-друге, як може бути, шоб асоціальні елементи суспільства обирати владу для людей порядних - абсурд!

      Гість: erve

      329.10.12, 11:19

      Ага. Суперзавдання для Прдунів - зберегти обличчя (імідж) перед Європою та врятувати дупу від власного народу.
      Для цього "Підрахуям" треба зберегти баланс ПР+КПУ=51 % мінімум та надію на "тушок" з самовисуванців.

        429.10.12, 11:36Відповідь на 2 від Богдан Бо

        Тоді необхідно позбавити в"язнів права голосу. Думаю буде правильним, якщо ще одним покаранням за скоєння злочину буде тимчасове позбавлення права голосу.

          529.10.12, 15:48Відповідь на 4 від serg020777

          Тоді необхідно позбавити в"язнів права голосу. Думаю буде правильним, якщо ще одним покаранням за скоєння злочину буде тимчасове позбавлення права голосу.А хто Вам сказав, що всі вони СПРАВДІ скоїли злочини?

            629.10.12, 15:57Відповідь на 5 від dytyna

            Тоді необхідно позбавити в"язнів права голосу. Думаю буде правильним, якщо ще одним покаранням за скоєння злочину буде тимчасове позбавлення права голосу.А хто Вам сказав, що всі вони СПРАВДІ скоїли злочини?Я знаю, що за гратами, сьогодні, перебуває багато невинних, але який сенс проводити голосування там, якщо результати не відповідатимуть дійсності. Для чого створювати умови для фальшування?

              729.10.12, 16:29Відповідь на 6 від serg020777

              Для чого створювати умови для фальшування?Ну, як "для чого"? Щоб можна було фальшувати. Якби не було такої спокуси, давно б уже запровадили сучасну систему голосування (електронну), яка б дозволила усунути можливості вкидання бюлетенів, підробки протоколів, псування бюлетенів штампом "вибув" і так далі. Але це невигідно!

                829.10.12, 17:20Відповідь на 7 від dytyna

                Ото ж бо і воно

                  Гість: ТарасЧупринка

                  931.10.12, 14:33

                  Складемо йому протекцію, щоб другий термін ув"язнення він відбував також тут.