хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Чому шахрайство Ощадбанку не карається правоохоронцями?

У своїй попередній замітці про те, що Ощадбанк України видає компенсації вкладникам у неповному обсязі не залишилася поза увагою громадськості. Юлія Тимошенко сказала, що виправить ситуацію, яка склалася. Але ні вона, ні правоохоронні органи не говорять про те, що винні будуть притягуватися до кримінальної відповідальності. Адже працівники Ощадбанку займалися відкритим шахрайством, не додаючи на кожній 1000 гривень по 70 гривень?

Як Ви гадаєте, чи будуть притягнуті до кримінальної відповідальності працівники Ощадбанку? Чи може леді Ю. про все це знала і покривала загальнодержавну аферу?
19

Коментарі

128.03.08, 10:32

думаю Ю.В. даже с учетом кол-ва "потерпевших" на такую мелочь размениваться не будет!

    228.03.08, 10:44

    Ей неинтересны эти "тонкости"

      328.03.08, 10:47

      Вчора на передачі "Я так думаю", пані Тимошенко було задане саме таке запитання. Була дана відповідь про те, щоб жодні брудні руки не чіпали ощадбанк, бо будуть мати справу с нею та з правоохороними органами.
      Чи буде воно так, побачимо...

        428.03.08, 10:54Відповідь на 3 від Lady in black

        она-же помоему говорила на счет того, что разницу вернут....

          528.03.08, 10:58Відповідь на 4 від DrEgor

          саме так..і це казала, а ось чи буде воно так - побачимо..., заодно і на "гон" КМ перевіримо

            628.03.08, 11:48

            Получить, доплатить.... У меня еще не подошла очередь на регистрацию.....