Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Цей народ постійно обдурює влада

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко обіцяє виправити ситуацію, що виникла з недоотриманням компенсацій по вкладам Ощадбанку. Про це вона заявила сьогодні на брифінгу. За словами Юлії Тимошенко, Уряд отримав інформацію про те, що вкладникам Ощадбанку СРСР в зв’язку з певною нестабільністю на ринку валют почали сплачувати менше 1000 грн. За словами Прем’єр-міністра, зафіксовані випадки, коли сума виплати компенсації зменшена до 970-930 грн. Юлія Тимошенко повідомила, що в зв’язку з цим Уряд сьогодні скликав термінову нараду і вивчив причини цього протизаконного рішення. “Завтра зранку ми поновимо справедливість в цьому питанні, люди будуть отримувати по 1000 гривень, і більше таких випадків Ощадбанк допускати не буде”, - заявила Прем’єр-міністр України.

Окрім цього, за її словами, Уряд разом з Ощадбанком розробляє механізм доплат тим громадянам, яким було виплачено менше 1000 грн. Зокрема зараз з’ясовується кількість людей, які недоотримали компенсацію заощаджень: “ми будемо робити все для того, щоб люди, так як це і було обіцяно Урядом, отримали 1000 грн. за будь-яких обставин”.

Прем’єр-міністр вважає, що подібна ситуація пов’язана зі зміною обмінного курсу валют, який на сьогодні нижчий, ніж офіційний курс Національного банку України. “На ринках валют зараз існують дисбаланси, але ці дисбаланси неукраїнського походження і є наслідком процесів, які відбуваються на світових валютних ринках”, - заявила Юлія Тимошенко.

Також Прем’єр-міністр України повідомила про те, що Уряд готується до наступних етапів виплати компенсацій по вкладам Ощадбанку. “Протягом двох років, так як ми і пообіцяли, заощадження людям будуть повернуті”, - запевнила Юлія Тимошенко.

Нас знову обдурює влада. Сьогодні це робить уряд Тимошенко. І кого обдурює? Бідних пенсіонерів. Набридло!
23

Коментарі

Гість: V-K

126.03.08, 11:43

І що поробиш? Залишається лише констатація фактів!

    226.03.08, 11:45

    стоять еще неделю чтобы получить недостающие 30-50 грн :D еще тонну бумажек принести и расписаться 10 раз

      Гість: Уродец

      326.03.08, 11:47

      А ты просто чьмо

        Гість: Ogin

        426.03.08, 11:58

        Да, Наш нарон влада ...

          Гість: зАвтРа

          526.03.08, 12:12

          Давно наболіла тема..

            626.03.08, 16:36

            Да! Партия регионов уже бы давно выдала! Неправда ли?

              726.03.08, 17:12

              Вот и поговорили!

                Гість: Fimbulvetr

                827.03.08, 10:18

                моя сім"я отримала три штуки, в тому числі і я зовсім без проблем. зареєструвалися за 10хв, за півтора місяці прийшли і відразу забрали. блін, але ж то так мало порівняно з тим що було

                  928.03.08, 19:32

                  Повернути державну монополію на виробництво лікеро-горілчаних та тютюнових товарів - і грошей вистачило б на набагато що більше, ніж на виплату "з"їдених" інфляцією карбованців.