хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Мабуть, Хозьку цитують

8

Коментарі

114.02.17, 19:11

Красиве яке зло!

    214.02.17, 19:13Відповідь на 1 від Ми Ла

    Красиве яке зло! прямо наче добро якесь

      314.02.17, 19:17Відповідь на 2 від Міс Марпл

      Красиве яке зло! прямо наче добро якесьАга до речі, оці метаморфози зі зміною розміру зрачка і кольором очей кота, в залежності від обставин, для мене надзвичайно цікаві і красиві.

        414.02.17, 19:20Відповідь на 3 від Ми Ла

        Красиве яке зло! прямо наче добро якесьАга до речі, оці метаморфози зі зміною розміру зрачка і кольором очей кота, в залежності від обставин, для мене надзвичайно цікаві і красиві. я теж люблю спостерігати

          514.02.17, 19:21

            614.02.17, 19:23Відповідь на 4 від Міс Марпл

            Красиве яке зло! прямо наче добро якесьАга до речі, оці метаморфози зі зміною розміру зрачка і кольором очей кота, в залежності від обставин, для мене надзвичайно цікаві і красиві. я теж люблю спостерігатиА я граюся з ним і слухаю його "росказні" Мама була здивована, почувши, як він усе озвучує - що робив, як зве гратися, як возмущається, що не те в миску йому поклала... Каже, по телефону, коли я їй розповідала, не вірила, що таке можливо

              714.02.17, 19:28Відповідь на 5 від Голубка

                814.02.17, 19:34Відповідь на 6 від Ми Ла

                Красиве яке зло! прямо наче добро якесьАга до речі, оці метаморфози зі зміною розміру зрачка і кольором очей кота, в залежності від обставин, для мене надзвичайно цікаві і красиві. я теж люблю спостерігатиА я граюся з ним і слухаю його "росказні" Мама була здивована, почувши, як він усе озвучує - що робив, як зве гратися, як возмущається, що не те в миску йому поклала... Каже, по телефону, коли я їй розповідала, не вірила, що таке можливо

                  914.02.17, 19:39

                  файнюцьке зло)))

                    1014.02.17, 19:41Відповідь на 9 від El@n_

                    файнюцьке зло)))ага)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна