хочу сюда!
 

Виктория

33 года, овен, познакомится с парнем в возрасте 33-38 лет

На VIRA FEST встановлять патріотичний велорекорд

Уже в цю суботу, 3 червня, гості фестивалю VIRA FEST встановлять новий рекорд України на особливому патріотичному ровері! Стартує встановлення рекорду на центральній фестивальній площі Чигирина з 15 години.

– Цього року проводимо одразу кілька подій, які пов’язані із велосипедним спортом, – коментують організатори – активісти Громадянського руху «За процвітання Черкащини». – Хочемо залучити до велоруху якомога більше людей і продемонструвати, що ровер – це дійсно круто! Генеральним партнером встановлення рекорду стала компанія «СОКАР ПЕТРОЛІУМ», що представлена в Україні мережею заправок SOCAR. Керівництвом компанії було прийнято рішення про підтримку заходів, спрямованих на популяризацію здорового способу життя та розвиток спорту.

Відтак, 3-го червня ознаменується цілим рядом заходів, пов’язаних із велоспортом. Ранок першого дня фестивалю VIRA FEST розпочнеться зі старту велопробігу «Черкаси-Чигирин». Співорганізатором дійства стала громадська організація «Федерація велосипедного спорту Черкаської області».

Збір учасників відбудеться у Черкасах, о 9 ранку, на заправці SOCAR, що за адресою:  вул. Надпільна 226/1. Учасники велопробігу проїдуть до резиденції Богдана Хмельницького, що в Чигирині. Протягом велоподорожі за учасниками слідкуватимуть швидка допомога та патрульна поліція. Телефон для реєстрації: (073)071-60-94 (оператор life).

http://fest.kolodar.org/component/k2/item/428-na-vira-fest-vstanovliat-patriotychnyi-velorekord

1

Комментарии