хочу сюда!
 

Леся

40 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 38-45 лет

Хто такі хозари і звідки вони взялися в Україні

Генетично хозари були тюрками, вихідцями з берегів Амуру. Розумієте тепер, чому Сталін утворив Єврейську автономну область у Хабаровському краї? Але то не чисті тюрки. На східних берегах Чорного моря жив народ ашкеназів (їх родоначальник — онук Яфета), високих на зріст, рудоволосих, білошкірих. Хозари — змішання тюрків з ашкеназами. Ця «суміш» ї стала іудаїстською за духом, тобто вона прийняла іудейську віру. Я вже говорив, що мати Мойсея (його справжнє ім'я Хозарсиф) була родом із племені ашкеназів. Тепер дух Хозарсифа-Мойсея вселився в «тіло» свого народу і через нього — в хозарів. І відбулося це на українських землях.

Хозари-їудаїсти заволоділи Києвом, майже усією територією сучасної України і поширили свій вплив до Новгорода. Киш став духовною столицею не лише хозарів-ашкеназів, але й усього іудейського світу. Єрусалим у цей час втратив роль духовної столиці іудеїв, а їх святиня — храм — стояв у руїнах. З Палестини, з берегів Середземного моря, з Іспанії, інших країн Європи й Азії сюди, до Києва, ринули іудаїстські рабини, книжники, вчені, левіти. Тут виникли скінії, духовні школи, центри єврейського книжництва, гаонат [Єврейська духовна академія] тощо. Вплив іудеїв у Києві був настільки сильним, що й досі існує версія про заснування цього священного для всього слов'янського світу міста євреями. Це не так, але вони дали поштовх розвитку Києва. Тут і розпочали руські князі Олег і Святослав боротьбу з хозарами — боротьбу за Київ, проти іудейського засилля на Русі. Якби не Олег ї Святослав (останній зруйнував навіть столицю хозарів Білу Вежу), у Києві був би збудований іудейський головний храм — копія знищеного єрусалимського. Його хотіли будувати на місці, трохи вищому від «стану Рами», де нині готель «Україна» (колишня «Москва»).

1016 року іудеїв-хозарів вигнали з Києва. Після загибелі Хозарського каганату їх витіснили на захід, на землі сучасних Польщі, Угорщини, Німеччини, країн Балтії (саме тут, включаючи й Україну, донедавна проживало 3/4 усіх іудеїв світу).

Таким чином, Сим увійшов у намети Яфета з Припонтиди. Проте генетично це не той, не біблійний, Сим, не палестинський. Це ашкенази — змішання тюрків із яфетичними ашкеназами з дуже невеликою домішкою ізраїльської крові, але запеклими» іудаїстами. Всі європейські, американські й російські верховоди й діячі «недавнього» минулого (ХІХ—XX ст.) — Ротшильди, Робесп'єри, Талейрани, Дізраелі, Моргани, Дюпони, вожді сіонізму (помірні й екетремістські), Вітте, Леніни, Троцькі, Свердлови», Сталіни, Берії, Кіссинджери, правителі сучасного Ізраїлю і т. п. — уст нащадки хозарів, їх предки вийшли із земель України. Вони, так звані східні євреї, — могутній історичний фактор. А ті, «справжні» нащадки Авраама з Палестини, так звані західні євреї («сефарди»), в основному вирощують виноград і пасуть овець на берегах Середземного моря.

http://lib.rus.ec/b/195641/read#t88

харьковский бэтмен

9

Комментарии

117.10.13, 10:02

В обране.

  217.10.13, 10:19Ответ на 1 от ЯКриворожанка

  ... а хозари до Верховної Ради

   317.10.13, 12:53

   Цим ще раз підтверджуються мої статті про НАСИЛЬНИЦЬКУ
   ЮДО-Християнізацію Великої Кіївської Русі ***каганом, сином РАВВІНА*** Володимиром Кроваве Сонечко:
   Почему из наших церквей ИСЧЕЗ Дух Святой..."Открытое Письмо Митрополита Антония"
   http://blog.i.ua/user/295100/1224651/ + http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VnLLTTcBz9c
   Хрещення Русі... Тож РАДІТИ тому хрещенню – чи СУМУВАТИ? http://blog.i.ua/user/295100/1255383/
   Как на Светую Русь "Крест Поставили" = ДЕНЬ ПРЕДАТЕЛЬСТВА РУСИ!
   http://blog.i.ua/user/295100/1257212/

    417.10.13, 13:12Ответ на 3 от Богдан Ляшко

    Про пам'ятник святому Володимиру. Це не рядовий приклад, бо йдеться про одну із святинь Східної християнської церкви. Так от, наші прочани ще до революцій не йняли віри власним очам, коли роздивлялися як слід цей пам'ятник. Споруда, звичайно, красива, велична, нічого не скажеш, й місце обрано вдале. Але зроблено його на масонський взірець, як з точки зору зовнішнього оформлення, так і з точки зору самої ідеї. Зовнішня атрибутика — з арсеналу розенкрейцерів. П'ять сходин, 8-кутний постамент (5 і 8 — числа сакральні), знаки «акації Хірама», троянди на хресті, кельми й циркулі «вільних каменярів», усілякі змії, стрічки й стовпи, жезли й, головне, знак Бафомета (суто розенкрейцерівський ритуальний знак). Християнська церква вбачає в ньому велике блюзнірство розенкрейцерів.(с)

     517.10.13, 20:32Ответ на 4 от Rayzer_UA

     Про пам'ятник святому Володимиру. Зовнішня атрибутика — з арсеналу розенкрейцерів. П'ять сходин, 8-кутний постамент (5 і 8 — числа сакральні), знаки «акації Хірама», троянди на хресті, кельми й циркулі «вільних каменярів», усілякі змії, стрічки й стовпи, жезли й, головне, знак Бафомета (суто розенкрейцерівський ритуальний знак). Християнська церква вбачає в ньому велике блюзнірство розенкрейцерів.(с)Та який він там НАХ "святий"?
     Хоча, для масонів-загарбників - то таки святий!!!

      617.10.13, 20:39Ответ на 5 от Богдан Ляшко

      ну і нахабна то порода, попролазили в усі гілки влади і творять "беспредєл"

       720.10.13, 03:09

       Про Сталіна - маячня, про Берію не впевнений.. А так - це відомі факти.

        820.10.13, 09:00Ответ на 7 от Танк_

        Чому про Сталіна маячня ? Навкруги нього одні жиди, а його грузина взяли, чи не дивно?
        Прізвище "Джугашвілі" перекладається як "син жида"

         Гость: отслужил

         98.03.14, 18:03

         хазари предки казаков о чем конкретно указано в конституции Филиппа Орлика

          Гость: отслужил

          108.03.14, 18:03Ответ на 4 от Rayzer_UA

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая