хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Бандерівська казка

Світлина від Снєгірі у сметані.
19

Коментарі

125.05.18, 21:49

Актуально!

    225.05.18, 22:00

    Вы умная, красивая, женщина зачем вам эти джавелины?

      325.05.18, 22:15Відповідь на 2 від kampan

      Вы умная, красивая, женщина зачем вам эти джавелины?Вибачте, але я відповім за неї, любітель "беркута". - Для захисту країни від посяганнь на нашу теріторію і людей від запаребрікової навали.

        425.05.18, 22:17Відповідь на 3 від Геннадий М

        Вы умная, красивая, женщина зачем вам эти джавелины?Вибачте, але я відповім за неї, любітель "беркута". - Для захисту країни від посяганнь на нашу теріторію і людей від запаребрікової навали. ти прекрасний, Гено

          525.05.18, 22:21Відповідь на 3 від Геннадий М

          Вы умная, красивая, женщина зачем вам эти джавелины?Вибачте, але я відповім за неї, любітель "беркута". - Для захисту країни від посяганнь на нашу теріторію і людей від запаребрікової навали.

            625.05.18, 22:23Відповідь на 4 від Міс Марпл

            Та ладно, сусідка... Я звичайний українець.

              725.05.18, 22:25Відповідь на 5 від Ми Ла

              Вы умная, красивая, женщина зачем вам эти джавелины?Вибачте, але я відповім за неї, любітель "беркута". - Для захисту країни від посяганнь на нашу теріторію і людей від запаребрікової навали.Дякую. Ви дуже МиЛа

                825.05.18, 22:26Відповідь на 7 від Геннадий М

                Вы умная, красивая, женщина зачем вам эти джавелины?Вибачте, але я відповім за неї, любітель "беркута". - Для захисту країни від посяганнь на нашу теріторію і людей від запаребрікової навали.Дякую. Ви дуже МиЛаАга, МиЛіша всіх на світі

                  925.05.18, 22:36Відповідь на 8 від Ми Ла

                  Вы умная, красивая, женщина зачем вам эти джавелины?Вибачте, але я відповім за неї, любітель "беркута". - Для захисту країни від посяганнь на нашу теріторію і людей від запаребрікової навали.Дякую. Ви дуже МиЛаАга, МиЛіша всіх на світіА можна я поёрнічаю? - мила, стірала... та ін. Ну це так... для добого настрою - дай Вам Бог здоров'я

                    1025.05.18, 22:39Відповідь на 9 від Геннадий М

                    Вы умная, красивая, женщина зачем вам эти джавелины?Вибачте, але я відповім за неї, любітель "беркута". - Для захисту країни від посяганнь на нашу теріторію і людей від запаребрікової навали.Дякую. Ви дуже МиЛаАга, МиЛіша всіх на світіА можна я поёрнічаю? - мила, стірала... та ін. Ну це так... для добого настрою - дай Вам Бог здоров'я на роботу збиралася...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна