Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Воно повернулося

Воно повернулося
Колись таке було. Дідусь розповідав. 
 
Їхав від друзів - святкували День Незалежності. Зайшов у метро (я в мультикамі і зеленому береті) - там група правосеків. Вітаюся "Слава Україні" у відповідь "Героям слава! Брате, ти давно звідти? Як ти тут?" Слово за слово - хлопці розповіли що о 20.30 на Михайлівській буде відкриття пам'ятника добровольцям. Дізналися що я доброволець-козак. "Брат підгрібай, це ж і вам пам'ятник!" 
 
Абсолютно незнайомі люди. 
 
Я й не збирався виходити у центрі, але не витримав. До відкриття було ще хвилин 45 - пройшовся Майданом послухав симфонічний оркестр. Підійшла миловидна жінка: "Ми так вам вдячні за вашу службу". Підійшли хлопці в мультику: "Слава Україні, брате! Зі святом тебе!" 
 
Абсолютно незнайомі люди. 
 
Піднявся на Михайлівську. Люди-люди-люди. Однострої-однострої-однострої. Кепі, мазепинки, панами, блакитні берети. Торкають за плече. "Слава Україні! Зі святом, брате!" Хлопець у блакитному береті тисне руку і обнімає. Хлопець в червоному береті і однострої НГ поплескує по плечу. 
 
Абсолютно незнайомі люди. 
 
На станції метро стикнувся з хлопцем у мультиками. З тербату. У госпіталі лежить. "Слава Україні - Героям слава! Зі святом брате!" І всю дороги до самої його зупинки травили байки у кого що було в АТО. 
 
Абсолютно незнайома людина. Ми навіть імен одне одного не спитали. 
 
Я знаю, в книжках це називають "фронтове братство". 
 
Дідусь розповідав. Колись таке було. Після війни. Після тої війни. 
 
Воно повернулося. 
 
Дмитро Калинчук
13

Коментарі

129.08.15, 00:25

Ми їм не рівня,вони герої!Але нехай не забувають,що без нашої підтримки,не було б їх геройства!

    21.09.15, 08:59

    одна в мене надія - тільки на них.

      35.09.15, 00:30

      Ууууу, а я вже зраділа, що це ти про себе...

        45.09.15, 21:39

        хуйловцю, ти завше болото знайдеш

          56.09.15, 09:45Відповідь на 1 від Davigadoff

          Ми їм не рівня,вони герої!Але нехай не забувають,що без нашої підтримки,не було б їх геройства!дійсно без нашої підтримки булоб дуже скрутно.

            66.09.15, 09:45Відповідь на 2 від Анна-Марія

            одна в мене надія - тільки на них.

              76.09.15, 09:47Відповідь на 3 від Alter ego*

              Ууууу, а я вже зраділа, що це ти про себе...

                86.09.15, 09:47Відповідь на 4 від Мольфар

                хуйловцю, ти завше болото знайдешне звертай уваги на троля.

                  98.09.15, 10:14