хочу сюди!
 

Маша

49 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Муки трезвіння(с)

Кардинальний злам, який відбувся в мізках бандитів в Луганську пов’язаний саме з так званим "референдумом". Накал ейфорії, випестуваний гучною російською пропагандою, захлинувся перед мовчазною реальністю - а що далі? Очікування чогось важливого, чогось світлого, конче необхідного, що пов’язане саме з відокремленням від України, з триколорами, Путіним, "зеленими чоловічками" виявилось дзвоном дзвіночків академіка Павлова. Бандитів як собак підгодовували, налаштовували, психологічно прив’язували до зовнішніх подразників, аж раптом дзвоник прозвучав, "референдум" відбувся, але миску так і не піднесли. Навпаки - черговий лідер так званого руху за незалежність Луганщини від київської "хунти" виявився черговим втікачем. Ще кілька дні тому "Луганське військо" залишилось без одного з керівників, який полишив "братву" прихопивши гроші і навіть прапор, ще зовсім недавно "народний губернатор" Болотов оголошував конкурс на нову емблему і прапор "Луганського об’єднаного братства", і тут знову глибоке розчарування. Тепер, начебто підстрілений ворожою кулею Болотов, виїхав до Росії. І знову з "народними" грошима.
Не минуло доби після офіційного оголошення підрахунку голосів "референдуму", ще не протрезвіли голови у бандитів від святкування цієї знаменної події, а у "війська" стало питання - і що тепер?

Радіоефір сепаратистів як ніколи почав заповнюватись дивними питаннями - а хто буде платити пенсії? А хто буде нами керувати замість Болотова? А чи треба тепер виплачувати кредити київським банкам? Виявляється серед озброєних бандитів безліч банківських боржників. Для багатьох із них останні події на Луганщині стали примарною надією на можливість не платити за кредитом. Але і тут трапилось розчарування. "Колеги" почали їх переконувати, що платити прийдеться, бо банки де б вони не були "свого не віддадуть".

В кінець розгублені від неочікуваного напливу думок, сепаратисти почали з розумінням згадувати київський Майдан, проклинати Януковича, Єфрємова, Царьова, Порошенка, Тимошенко і всіх хто у них асоціюється з владою та грошима.

- Нас використали як...! - в розпачі кричить в рацію бандит.

Росія не спішить запрошувати цю скажену собаку до себе в хату. Собака має бути у будці і такою будкою для неї виявився Донбас. Тільки разом з нею до цієї будки потрапил, як заручник, і решта населення краю. Прив’язана ланцюгом безпорадності, запізнілим усвідомленням того що на ній висить кримінальна відповідальність, цей пес чекає що хазяїн змилується і впустить його до себе. Але хазяїн навіть не виходить до неї. Миска порожніє і бандити в розпачі проговорюються:

- І що нам тепер ходити по ювелірним крамницям?

Що і треба було доказати. Що і треба було очікувати. Розбиті на угрупування, озброєні і вже зголоднілі бандити скинули з облич маску ідейності. Маску в яку повірили навіть вони самі. Відверто пущені сепаратистами в ефір зізнання в злочинних намірах грабувати нічим не дивують луганчан. Чому дивуватись, якщо так звана Рада громадського руху "Південний Схід" оприлюднює резолюції, що дуже нагадують знамениту конвенцію, яку порушив Паніковський. А саме ця резолюція передбачає:

"Введення санкцій (замороження рахунків і активів, заборона на в’їзд) проти осіб, що підозрюються у злочинах проти народу ДНР і ЛНР. Призначення тимчасових керуючих на підприємства, що їм належать (!!!). Направлення поточних доходів від використання цієї власності до бюджетів республік".
З одним з таких "бюджетів" зокрема втік до Росії Болотов. До речі втік саме в день оприлюднення цієї резолюції. Це вам не знаменитий на весь інтернет "Наказ №4", в якому заборонявся в’їзд на територію Донбасу Обамі та Меркель за погану поведінку. Цей папірець є офіційним підтвердженням рекетирської сутності всієї цієї банди, що вчора ще виступала за копійки в ролі Дідів Морозів у дитячих садках, ухилялась від сплати податків від торгівлі віниками, а тепер відчула себе в ролі предводителів "визвольних" рухів. Бо серед цих так званих лідерів, які люблять вдаватись в риторику про трудящий народ Донбасу, якщо придивитись уважно, немає ні шахтарів, ні заводчан. Фактично це жуліки, дрібні жуліки, що розвели і підставили голоту. А точніше ними розвели голоту. Голоту, яка тепер має в руках чаклунську паличку - автомат, а в голові повну дезорієнтацію в просторі, що в народі зветься просто "бодун".

Валентин Торба


45

Коментарі

Гість: Віскарьов

114.05.14, 14:27

Последняя инфа из Луганска.
http://blog.i.ua/user/6496399/1417403/

  Гість: Віскарьов

  214.05.14, 14:27Відповідь на 1 від Гість: Віскарьов

  Последняя инфа из Луганска.
  http://blog.i.ua/user/6496399/1417403/
  Это как подтверждение к статье.

   314.05.14, 14:28Відповідь на 2 від Гість: Віскарьов

   Последняя инфа из Луганска.
   http://blog.i.ua/user/6496399/1417403/
   Это как подтверждение к статье.
   я же у тебя откомментилась) читала.

    414.05.14, 19:13

    Есть у меня тачила - спёр на трассе,
    Гуманитарный брацкий автомат,
    Штиблеты и костюм "от Абибаса",
    Бля, сцуко, чем же я не кандидат?

    Меня все тута знают на раёне -
    Баклан, Косой и даже его брат,
    Мы с пацанами порожняк не гоним,
    Бля, сцуко, чем же я не кандидат?

    Как проклятый я вкалываю ночью,
    Пока менты по хатам дружно спят,
    И я могу нахапать скока хочешь,
    Бля, сцуко, чем же я не кандидат?

    В моей программе - чОткие моменты,
    Чё лыбитесь? Ща заряжу в ипло!
    Короче, если стану президентом,
    Всем будут бабы, семки и бухло.

     514.05.14, 19:26Відповідь на 4 від rutzit

     одна надежда - кандидаты перегрызутся между собой - уже малость поднадоели эти шариковы.

      614.05.14, 22:07

      + так и есть.. комментарий 4 вообще бомба)))

       714.05.14, 22:10Відповідь на 6 від Merovingian

       + так и есть.. комментарий 4 вообще бомба)))Ежик талант)

        814.05.14, 22:15Відповідь на 7 від Поговорим

        + так и есть.. комментарий 4 вообще бомба)))Ежик талант)угумс))) жаль, не пишет больше ежедневник(((

         915.05.14, 06:46Відповідь на 5 від Поговорим

         одна надежда - кандидаты перегрызутся между собой - уже малость поднадоели эти шариковы.на чому турчинов заробляти буде?

          1015.05.14, 07:25Відповідь на 9 від Shnec

          одна надежда - кандидаты перегрызутся между собой - уже малость поднадоели эти шариковы.на чому турчинов заробляти буде?я не думаю що він радий з того що відбувається.

           Сторінки:
           1
           2
           3
           5
           попередня
           наступна