хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Чи можете Ви?

Чи хотілося б Вам Опинитись під літнім дощем? Не з зупинки під зонт Й до під'їзду бігцем, А щасливо бродити Й умитися ним, Змокнуть геть аж до нитки, Щоб одяг прилип? На косий чужий погляд Лиш знизати плечем, Чи оголені Ви, Чи прикриті плащем. Поклик пращурів давніх Розчиняє в природі, Щоб пірнути - з кінцями! - У воду. А чи, може, в кохання Серед зими? Я ще можу. Чи можете Ви?
22

Коментарі

Гість: lemka

124.05.12, 00:28

    Гість: thoughtless

    224.05.12, 00:30

    Хочу!!! Очень хочу!!! Очень тонко переданы эмоции, чувства! Спасибо за то, что подняли настроение и дали повод помечтать!

      324.05.12, 00:30


      Ну, порой, получается

        424.05.12, 00:32

        У мене колись було таке! Верталась я додому із якогось конкурсу, і, раптом, - дощ, страшенний просто! Я спочатку намагалась сховатись, але потім мені сподобалось отак іти, хоча на мені була лише тоненька кофтинка та джинси В них, до речі, лежав мобільний, що після цієї пригоди сказився остаточно Але було круто!

        Вірші дуже класні

          524.05.12, 00:54Відповідь на 1 від Гість: lemka

          Спасибі

            624.05.12, 00:54Відповідь на 2 від Гість: thoughtless

            Мені теж хочеться чогось..такого...

              724.05.12, 00:56Відповідь на 3 від Winged*Nika

              Ще б пак, у тебе, та не вийшло б ! Думаю, ти теж любиш літній теплий дощик...
              Дякую

                824.05.12, 00:57Відповідь на 4 від Cherry-Moon

                Обожнюю воду, теплий дощ, море... ням-ням

                  924.05.12, 01:02Відповідь на 8 від sonce-33

                  Ха-ха
                  І я!

                    Гість: thoughtless

                    1024.05.12, 02:55Відповідь на 6 від sonce-33

                    Так что же вам мешает с головой окунуться в романтику?.. Ну хоть на миг? Забыться, думать только о том, какой приятный прохладный дождь, как насыщен озоном воздух... Ну, или при отсутствии оного просто наслаждаться таким же, как Вы, лучистым солнышком и мягким ветром....
                    Как же будни морально убивают людей. Работа, семейная обыденность...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна