Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Лист Мері



Відкривай до серця двері,                                Кілограмів більше ста,
Мій звабливий Ніколя!                                       Та я не страждаю!
Пише Вам Маруся - Мері!
Жінка-приз, точніше - Я!                                    Входите від дачі в раж?
                                                                               Нащо Вам та каша?
Ви шукаєте дружину?                                        Коли підемо на пляж -
То вважайте, що знайшли!                                Усе Дніпро наше!
Свіжа, юна і вродлива,
Персик років тридцяти.                                     Жити будем, Ніколя,
                                                                                Певно,в Вас в квартирі.
В домі гарна господиня,                                    Бо свою я продала -
А город - на все село!                                        А гроші спустила...
Три гарбузи, одна диня -
Більш нічого не зійшло...                                   Сирота я , сирота,
                                                                                Та ума палата!
Нащо  кури та свиня -                                         За банкіра б я пішла
Що з ними робити?                                             Чи б за депутата...
Я ж сама іще дитя,                                              
Ще не треба  діти.                                               Але все ж, таких, як я,
                                                                                Більше, ніж банкірів...
І не дуже я товста -                                             Мети хату, Ніколя,
Трішки жирку маю.                                              Уже їду, милий! kiss

Женщина, 45/164/80, романтик, умею поднять своего мужчину на  пъедистал, умею быть хранительницей семейного очага. Ищу мужчину, которому захочу сказать, как долго я тебя искала. 18003, Черкассы, д/в п/п 751229
Женщина 80/167/70, имею усадьбу в 70км от Черкасс, очень  одинокая, но ни от кого не зависима, высшее мед. образование, ищу  подобно моим данным мужчину или женщину, с разумной разницей в возрасте, но без вредных привычек, для совм. проживания в Черкассах. (067)7317291
Ты - умный, успешный, добрый, щедрый, любишь кошек и мечтаешь о крепкой семье, так почему же мы до сих пор не вместе? Маленькая леди  среднего возраста. 18001, Черкассы, а/я 237

20

Коментарі

16.07.12, 11:51

    26.07.12, 11:52

    Вторая заметка, которую не могу понять как ее читать. Почему размещаешь в две колонки? Читать каждую отдельно или как?

      36.07.12, 11:55

      классное продолжение

        Гість: Anakir

        46.07.12, 11:56

          56.07.12, 11:59Відповідь на 2 від верь

          сразу левую, потом правую

            66.07.12, 12:00Відповідь на 1 від xMbIPEHOK

              76.07.12, 12:00Відповідь на 4 від Гість: Anakir


                86.07.12, 12:01Відповідь на 3 від ТвинПикс

                спасибо))

                  Гість: lemka

                  96.07.12, 12:02

                  Таких Мері вже немає... Є Мері, що мандрують до Італії на кілька днів... І тішаться, що на них оком хто накинув хоч там. Реальність стугонить у наші скроні. Реальність відбиває чітко крок. Ми в ешелоні... Небо без зірок.

                  В Україні є або бандюки (серед них і депутати), охоронці... Але чи мужчини? Невідомо. )))))) Альфонси...

                  Не дивуюся я нікому. Хоче, живе так...


                  Печально все це. І тут таких багато. Подивишся на них. А їм 26 літ, саме час народжувати і вже навіть не перше. Живуть а ейфорії, щоби який хам почав ноги об них витирати за те, що привітався...

                  Нещасні люди і часи. І Україна... Вічне тут лайно. Вічна війна. Не країна, а...

                    106.07.12, 12:04Відповідь на 5 від sonce-33

                    Уже сообразил

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна