Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Оголошення Ніколя

Переглядаючи оголошення в місцевій газеті "От и До", читаєш і такі веселенькі результати  людської вигадливості.

Оголошення


Познайомлюся з освіченою, бездітною (може народити), небагатою,повногрудою (4-7-й розмір), ставною (80-90кг), високою (175см)жінкою. Я: 50/195/115, небагатий (хата в селі), хвора лежача мати, наука, політика, правозахист. 19441, с. Дацьки, К.-Шевченківський р-н, Дітковський О.М. 19-24. (235)93532
Мужчина, 66/176/93, без вредных привычек, образован, с чувством юмора, ищет даму от 56 лет, рост выше среднего, для создания семьи. А мне бы встретить родственную душу, что так похожа на мою и вместе тишину нам слушать здесь на земле и там в раю. 18001, Черкассы, д/в п/д 233931
Немолодой
мужчина с молодой душей, без вредных привычек, без материальных и жилищных проблем, познакомится с женщиной 50-70 лет, рост не выше 150см, со следами былой привлекательности и чувством юмора, для серьезных отношений. 18001, Черкассы, д/в п/у Д609603
48/72/68,
без вредных привычек, без материально-жилищных проблем, познакомится с симпатичной женщиной, вдовой 55-60/159/59, без вредных привычек, без детей, из Черкасс, для дружбы и большего, у которой есть своя дача возле Днепра на левом берегу.

Тому й виникла невеличка гумореска з цього приводу.

Лежить Коля на дивані,                                                   Те, що  "юноші " було
Та щось не лежиться.                                                      Кілограмів сто із гаком
Продер очі, чуха спину:                                                  Ріст - метр з кепкою всього,
"Може, одружиться?"                                                      Він не став писати.

Де ж дружину він знайде, -                                             "Наречену хочу я
Мучить пудофета, -                                                          Швидку, хазяйновиту.
Коли тільки їсть і п'є?-                                                   Без хвостів - малих писклят,
"Напишу в газету!"                                                           Щоб могла родити.

" Маю власне я житло                                                       Жити не бажаю я
(Ліжко в гуртожитку),                                                        З длустою, товстою,
Одяг маю і майно                                                               От, якби була вдова
(Лиш штани та скрипку).                                                   Та ще й сиротою.

Вік у мене молодий                                                           Щоб красунею була,
(Шістдесят п'ять років),                                                    Мала тридцять років.
Я мужчина хоч куди,                                                          З дачею біля Дніпра,
Стрункий та високий".                                                       Й бажано, щоб фото".

                                                                                                Довго кряцав той Микола,
                                                                                                Що  без хати, без двора.
                                                                                                Позіхнув, махнув  рукою,
                                                                                                Підписався: "Ніколя!"

30

Коментарі

15.07.12, 20:58

    25.07.12, 20:59

    Супер!

      Гість: Rita Gautier

      35.07.12, 21:02

      здесь на земле и там в раю

        45.07.12, 21:02Відповідь на 1 від xMbIPEHOK

          55.07.12, 21:03Відповідь на 2 від фарм

          дякую!

            65.07.12, 21:03

            Классные мужики,особенно тот с заявкой на дачу на левом берегу......

              75.07.12, 21:03Відповідь на 3 від Гість: Rita Gautier

              в рай з його послужним списком, певно, не візьмуть! Я теж до сліз!

                85.07.12, 21:05Відповідь на 6 від Я-Лёля

                о, вони дуже багато хочуть!
                Це фактичні оголошення, скопіювала із свіженької г-ти "От и ДО", Черкаси

                  95.07.12, 21:08Відповідь на 8 від sonce-33

                  о, вони дуже багато хочуть!
                  Це фактичні оголошення, скопіювала із свіженької г-ти "От и ДО", Черкаси
                  У меня всегда вопрос : А что собственно ВЫ можете предложить ???

                    Гість: Rita Gautier

                    105.07.12, 21:08Відповідь на 7 від sonce-33

                    в рай з його послужним списком, певно, не візьмуть! Я теж до сліз!Моя бабушка тоже выписывала какую-то местечковую газету, я когда бывала у нее всегда лезла на последнюю страницу в брачные оголошення - там самый жир почему-то всегда был.
                    Еще "кримінальна хроніка" доставляла, колонку вел такой себе мент-приколист, шутник.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      10
                      попередня
                      наступна