хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Квітка на камені

Кам'янець-Подільський називають Квіткою на камені, перлиною Поділля і ключем до краю-раю, де «молочні та медові ріки». Усе це правда. Як правда й те, що про це місто не можна розповісти: його треба бачити, торкатися, дихати разом з ним...

9

Коментарі

анонім

115.03.12, 10:55

познавательно.

    анонім

    215.03.12, 11:02Відповідь на 1 від анонім

    познавательно.то тобі не Фастів, трястя

      анонім

      315.03.12, 11:04Відповідь на 2 від анонім

      познавательно.то тобі не Фастів, трястяя там редко бываю но вот странности, что ты так часто об нём вспоминаешь, может это таки твоя вотчина?
      ну что же, в пригороде Фастова там есть живописные места с озёрами, я тебя понимаю, рыбак

        анонім

        415.03.12, 11:05Відповідь на 3 від анонім

        познавательно.то тобі не Фастів, трястяя там редко бываю но вот странности, что ты так часто об нём вспоминаешь, может это таки твоя вотчина?
        ну что же, в пригороде Фастова там есть живописные места с озёрами, я тебя понимаю, рыбак
        ні, я бендерівець, ще в тих дебрях небув

          Гість: lkjmn

          516.03.12, 09:46

          Хочу навідатися до Кам'яниця і до інших замків і фортець України. Луцький замок надихнув.

            616.03.12, 09:50Відповідь на 5 від Гість: lkjmn

            Хочу навідатися до Кам'яниця і до інших замків і фортець України. Луцький замок надихнув.А мене надихнула Ваша розповідь+фоторепортаж про Луцький замок. Теж хочемо з чоловіком поїздити по Україні: стільки цікавого навкруги!!! Кам'янець-Подільський теж дуже хочеться побачити

              Гість: lkjmn

              716.03.12, 09:58Відповідь на 6 від Українк@

              Хочу навідатися до Кам'яниця і до інших замків і фортець України. Луцький замок надихнув.А мене надихнула Ваша розповідь+фоторепортаж про Луцький замок. Теж хочемо з чоловіком поїздити по Україні: стільки цікавого навкруги!!! Кам'янець-Подільський теж дуже хочеться побачитиДуже приємно, що я приніс користь.

                816.03.12, 11:33

                Я мав в тому місті вчитися, але не судилося....

                  916.03.12, 17:49Відповідь на 8 від Воїн світла

                  Я мав в тому місті вчитися, але не судилося....Я думаю, що все відбувається так, як має відбутися. Можливо, колись просто поїдеш в Кам'янець-Подільський на відпочинок. Це теж непогано.

                    1023.03.12, 12:57Відповідь на 9 від Українк@

                    Японці давно відреставрували бі зробили діючим, та
                    стврили б десятки ігр і фільмів на його тематику.


                    але ми хуторянська салоїдна хохляндія

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна