Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

NASA представило ракету, яка відправить астронавтів до Марсу

02.08.2013 Американська надважка ракета-носій SLS (Space Launch System) належить NASA і знаходиться на стадії активної розробки. Представники Американського Космічного Агентства повідомили, що їх Система Космічних Запусків пройшла перший етап свого створення: був схвалений її дизайн.Надважка ракета SLS призначена для пілотованих експедицій за межі навколоземної орбіти і виведення інших вантажів. Вона доставить перших космонавтів до Марса,  астероїдів, інших об'єктів нашої Сонячної Системи.
На зображенні показані ракета-носій SLS і космічна капсула "Оріон" в складальному цеху Космічного Центру ім.Кеннеді. Зображення було представлено на загальний огляд 1 серпня.


На наступному етапі важка ракета-носій SLS повинна перейти з розряду концепту в розряд реальної ракети, готової для перших випробувань. На 2017 рік уже запланована доставка капсули "Оріон" до Міжнародної Космічної Станції за допомогою Системи Космічних Запусків NASA, а в 2021 році за допомогою цієї системи буде проведений перший пілотований політ.
Довжина ракети SLS становить 98 метрів. Вона може виводити в космос вантажі масою до 70 т.

12

Коментарі

112.08.13, 08:58

Уточнюю заголовок:
"NASA представило ракету, яка відправить ТРУПИ астронавтів до Марсу"
---
Бо поки що Жодне Живе Створіння НЕ МОЖЕ просто так проскочити скрізь РАДІАЦІЙНІ ПОЯСА планети Земля! (перед тим,як давати мені відповідь - поГуглить тему,"смертельные радиационные пояса Земли" та "Радиационные пояса Ван Аллена"!)
Тобто, з Землі злетять ЖИВІЇ астронавти - а до Марса долетять лише ВБИТІ РАДІАЦІЄЮ ЇХ ТІЛА...
*** До речі, саме про це кажуть САМІ "NASA" =
"В нынешних условиях отправлять человека на Марс СМЕРТЕЛЬНО ОПАСНО!", - подытожил сотрудник Космического центра Джонсона, Хьюстон, Джордж Симонес 31 Мая 2013 = http://www.astronews.ru/cgi-bin/mng.cgi?page=news&news=4001
---
Висновок:
"ліва рука NASA - НЕ ЗНАЄ, що робить права рука NASA"

    212.08.13, 13:06

    Щасливої дороги, дай Боже вдачі на цьому шляху!

      312.08.13, 18:35Відповідь на 1 від Богдан Ляшко

      НАСА нещодавно відкрило третій радіаційний пояс.Спитаєтеся їх як вони будуть долати. Зі мною вони не діляться секретами поки.

        412.08.13, 18:38Відповідь на 2 від Танк_

        це поки тільки концепт, але удачі їм.

          512.08.13, 21:01Відповідь на 3 від uraha

          НАСА нещодавно відкрило третій радіаційний пояс.Спитаєтеся їх як вони будуть долати. Зі мною вони не діляться секретами поки.Та річ тут ось у чому: якщо NASA ОФІЦІЙНО признала існування "Радіаційних Поясів Смерті" - то хай тепер попробує ОБОСНУВАТИ, ЯКИМ ЧИНОМ "АСТРОНАВТИ" ПОДОЛАЛИ ЇХ ***ЖИВИМИ, ДВІЧІ ПЕРЕСІКАЮЧИ*** ЇХ при "подорожі" на Місяць!!???
          Мій висновок = США обмежилися СТУДІЙНОЮ ЗЙОМКОЮ "Лунної Ебопеї" = а це в мілліарди разів дешевле
          РЕАЛЬНОГО польота, і на 1000% БЕЗПЕЧНІШЕ!
          *** Це була Велика Американо-Жидівська ХУЦЛА!

            612.08.13, 21:07Відповідь на 4 від uraha

            це поки тільки концепт, але удачі їм.Цей "концепт" потрібно ЗБІЛЬШИТИ разів у 10:
            - добавити СВИНЦЕВИЙ або ДЕЙТЕРІЄВИЙ ЗАХИСТ кабіни екіпажу (по массі це ЩЕ ОДИН такий аппарат!).
            - добавити з десяток ДВИГУНІВ - щоб можна було вівести у Космс таку ГРОМАДИНУ!
            - добавити ПАЛЬНОГО для всіх тих двигунів...
            === Це має бути щось НЕпідйомне в умовах Земної Атмосфери!

              712.08.13, 21:09Відповідь на 2 від Танк_

              Щасливої дороги, дай Боже вдачі на цьому шляху!Боженька НЕ випустить цих ідіотів за границі Земної Орбіти - дивись мої комменти!

                812.08.13, 22:15Відповідь на 7 від Богдан Ляшко

                Щасливої дороги, дай Боже вдачі на цьому шляху!Боженька НЕ випустить цих ідіотів за границі Земної Орбіти - дивись мої комменти!Я тебе прошу! Не така там страшна радіація і захист від неї також існує.

                  912.08.13, 22:17Відповідь на 4 від uraha

                  це поки тільки концепт, але удачі їм.Я зрозумів, що концепт, але серйозну справу треба так і починати, тобто спочатку план і тепе.

                    1012.08.13, 23:15Відповідь на 8 від Танк_

                    Щасливої дороги, дай Боже вдачі на цьому шляху! Боженька НЕ випустить цих ідіотів за границі Земної Орбіти - дивись мої комменти! Я тебе прошу! Не така там страшна радіація Так радіація ЗОВСІМ НЕ СТРАШНА! - ну, ПРОБЛЮЄШСЯ для початку.., потім ВОЛОССЯ ПОВИЛАЗИТЬ.., потім почнеш РОЗПАДАТИСЬ кусками гниючого м*яса... - АЛЕ СТРАШНОГО У ТОМУ НЕМА НІЧОГО!
                    захист від неї також існуєПриродно, що ІСНУЄ!
                    НАВКРУГ КАПСУЛИ ЕКІПАЖУ = ТОНН ДЕСЯТЬ СВИНЦЮ, або стільки же - ДЕЙТЕРІЄВОЇ ВОДИ!
                    *** Тільки все це потрібно якось ще й ВІВЕСТИ НА ОРБІТУ!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна