Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

іРуся

49 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 40-58 років

Пукач заявив, що Кучма і Литвин повинні сидіти з ним

Захист Пукача, засудженого до довічного ув'язнення, подасть апеляцію.

Колишній начальник департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексій Пукач, засуджений 29 січня до довічного ув'язнення за вбивство опозиційного журналіста Георгія Гонгадзе, визнав причетність до злочину Володимира Литвина і Леоніда Кучми.

На питання судді Печерського райсуду Києва, чи згоден він із вироком, Пукач відповів: "Я погоджуся, коли у цій клітці зі мною будуть Кучма і Литвин".

У відповідь на прохання журналістів прокоментувати вирок, Пукач також сказав: "Запитаєте у Кучми і Литвина - вони все розкажуть".

"Я все розповів під час слідства і суду.... Тому запитайте про мотив і умисл у Литвина і Кучми", - додав він.

Захист Пукача вже заявив, що оскаржить вирок суду. 




10

Коментарі

Гість: lyo Dnepr

129.01.13, 20:25

Эти суки януковские из ГПУ потому и засадили Пукача, что не дал "нужных" показаний, сами знаете на кого

    229.01.13, 20:37

    Такі слова кинувши журналістам він дуже ризикує.

      329.01.13, 20:46Відповідь на 2 від ЯКриворожанка

      Такі слова кинувши журналістам він дуже ризикує.Він, навпаки, сподівється, хпається за останню соломинку. Що може бути гірше "довічного", знаючи про те що ніякі апеляції не допоможуть.

        429.01.13, 21:23

        Коли ГЕНЕРАЛ власноруч душить і зжигає жертву - це межа аморальності

          529.01.13, 21:27

          Отак от працювати полканом у мерзотників.

            630.01.13, 01:45Відповідь на 1 від Гість: lyo Dnepr

            Эти суки януковские из ГПУ потому и засадили Пукача, что не дал "нужных" показаний, сами знаете на когоІ тут "Юлька"? Проте весь світ чув його заключне слово!

              730.01.13, 01:46Відповідь на 2 від ЯКриворожанка

              Такі слова кинувши журналістам він дуже ризикує.В тюрмі влаштують Навіть сумніву немає.

                830.01.13, 01:48Відповідь на 4 від М_Ірина

                Коли ГЕНЕРАЛ власноруч душить і зжигає жертву - це межа аморальностіХто його жаліє?..Тепер цим лякають журналістів.

                  930.01.13, 01:49Відповідь на 5 від ab absurdo

                  Отак от працювати полканом у мерзотників.Відпрацював. Тепер "нагородили" за "заслуги".

                    1030.01.13, 07:53Відповідь на 1 від Гість: lyo Dnepr

                    намекни. я тупой

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна