хочу сюди!
 

Наташа

50 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Кужель: В Украине две нации - богатые и бедные

10

Коментарі

113.02.12, 09:45

Сытый голодного.....

    213.02.12, 10:11Відповідь на 1 від west200522

    Сытый голодного.....1000...%

      313.02.12, 10:12

      Ну, Кужель належить до небідної нації так шо не треба ля-ля.Вони всі були тоді при владі і що зробили? Велику аферу з доларом! І вона про це знала!Особливо коли на якомусь ток шоу питали одного з членів асоціації українських банків - у чому він бравби кредит?той відповів, що у доларах.Ось тут всім би насторожитись!Але ... а тепер цей трьоп для заспокоєння населення, держава повинна нести відповідальність за безчинства та розгул іноземних банків ,які викачують гроші з України та забирають майно громадян! Чи може державні мужі в ДОЛІ, приймаючи в Раді закони про тотальний грабунок кредиторів?!!! Питання однозначно зрозуміле!

        413.02.12, 17:54

        Ця перелітна пташка так швидко змінює позиції, що не можна прослідкувати, від імені кого вона розповідає у певний момент. Одним словом, даунецька .Найнебезпечніші особи, такі, як Кужель і та сама Королевська із яйценюком.

          513.02.12, 17:57

          Поважаю, цю мужню жінку (щось українські чоловіки зараз стали чомусь політичними імпотентами ) - Вона завжди має свою думку, позицію не боїться про неї заявляти! Багато хто вирішив в цей час що краще (спокійніше) підлаштуватися як кроліки що у вечір після 2 туру президентських виборів , отримавши розвіддані, що Юля не президент побігли присягати пахану .... - але на вони то клоуни і є клоуни....а решта чоловіків?

            анонім

            613.02.12, 20:43

            А я ее стал немного уважать после того как она плюнула прогибке в харю и вышла из его хартии.

              анонім

              714.02.12, 09:09

              А хто у нас був тоді Головою уряду? Хто має не меншу Кровосісі відповідати за той обвал і обкрадання людей?

                814.02.12, 13:53

                А она?

                  Гість: slana90

                  914.02.12, 13:56

                  Останнім часом вона проявила себе як справжня революціонерка!

                    1014.02.12, 19:53

                    Я її ставлю вище Яценюка. Хоча я підтримую націоналістів.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна