хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

«Легко ли любить Украину в Донецке?»Онлайн-конференция

24 августа 2011 года гражданка Украины Мария Олейник нарушила постановление Донецкого окружного админсуда – она организовала в центре Донецка митинг по случаю 20-летия Независимости Украины. За это М. Олейник была привлечена к административной ответственности Ворошиловским райсудом г. Донецка и оштрафована на 340 грн. Однако Апелляционный суд Донецкой области по жалобе М. Олейник штраф отменил, освободив ее от административной ответственности, ограничившись «устным замечанием»…

Когда Донецк перестанет быть «совковым» городом? Когда в нем перестанут судить за желание отметить День Независимости Украины? Когда права человека в Донецке перестанут трактовать «по-донецки»?

На эти и другие вопросы во время онлайн-конференции на сайте «ОстроВ» попытается ответить заместитель председателя Донецкой облорганизации Всеукраинского общества «Просвита», заместитель председателя облорганизации Конгресса Украинских Националистов правозащитница Мария Олейник - в среду, 28 декабря, с 14.00 до 15.00.

Вопросы можно задавать уже сейчас  ЗДЕСЬ.

14

Коментарі

Гість: lkjmn

126.12.11, 13:24

Я ставив-би питання під іншим кутом: "Чи легко любити взагалі і Україну зокрема?"

    226.12.11, 13:39

    шкода, пропускаю конференцію

      326.12.11, 13:55Відповідь на 1 від Гість: lkjmn

      Я ставив-би питання під іншим кутом: "Чи легко любити взагалі і Україну зокрема?"Так можна ж задати питання на ОстроВі.

        426.12.11, 13:58

          Гість: lkjmn

          526.12.11, 14:13Відповідь на 3 від Росомон

          Це була така собі "думка в голос". Я вважаю, що не можна так ставити питання: "Легко ли любить Украину в Донецке?" Сама постановка питання несе в собі якусь роз'єднуючу енергетику... А в Києві любити Україну легко? Або у Львові, Чернігові...? Те, що на Донеччині жопа, не робить тамтешніх людей якимись "не такими", особливими. Всім важко, але слід працювати над змінами і вірити, виключно, в найкраще майбутнє.

            анонім

            626.12.11, 14:22

            Донбас сьогодні:
            http://blog.i.ua/community/3062/837420/

              726.12.11, 14:32Відповідь на 5 від Гість: lkjmn

              Питання в умінні проводити таку просвітницьку політику, аби вона враховувала особливості регіону задля найбільшої ефективності. Бо не можна пропонувати на сході одразу повстановлювати деякі пам'ятники, як на повному серйозі стверджували радикально налаштовані представники кількох організацій. Це ціла наука - послідовна, системна, наполеглива, а головне, продумана на кожному етапі. Вистачає таких, що дивуються - як це так, нас не розуміють. А не хочуть бачити результативної антиукраїнської пропаганди, що якраз і ведеться із застосуванням всіх можливих ресурсів.

                анонім

                826.12.11, 14:35

                а чому Бог допускає таке ?... а то Ви дуже вболіваєте за В"єтнам... а не ЗА тих хто сьогодні гине в Україні ?!...я не забочусь об Вьетнаме, я показываю что может принести гражданская война, которую вы так желаете

                  926.12.11, 15:36

                  По їхніх даунецьких бажаннях і попускає Бог. Хотіли, щоб їх задарма годували.А двічи несудимого навісити Україні?А черівоні зірочки над людом? А серпій-молотій на кожному кроці? Хай візьмуть дзеркало, подивляться у нього, і самі у себе запитають: "Чому я таке бидло?" ,- і самі собі відповідять. І це буде правда, бо самому собі не збрешеш. так гірко, але "руськояєчні" на це заслужили.

                    анонім

                    1026.12.11, 19:50

                    Коли нащадки вертухаїв та катів до Орди поїдуть.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна