хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Річницю Незалежності відзначили сутичками й сльозогінним газом

Пустили газ! – обурюються учасники мирної ходи діями міліціянтів. Я побачила, як люди з перших рядів, тримаючись за обличчя, повертаються назад...

Місце зустрічі змінити не можна

Від самого ранку центр Києва оточений міліцією. Рух перекрито. Стоять Володимирська і Терещенківська, Льва Толстого і бульвар Шевченка. Біля парку Шевченка – купа автобусів з військовослужбовцями ВВ. Таке скупчення силовиків і техніки пояснюють піклуванням про безпеку Віктора Януковича, який мав покладати квіти до пам’ятників Шевченку та Грушевському.

Однак Янукович поїхав, а лави міліціянтів поповнювалися, адже попереду – мітинг опозиції.

Комітет опору диктатурі, до складу якого входять 11 опозиційних партій, планував сьогодні провести народний марш, що мав стартувати від пам’ятника Тарасові Шевченку та завершитися мітингом на Михайлівській площі. Однак 23 серпня Окружний адміністративний суд заборонив акції і мітинги на всіх площах і вулицях, окрім парку Шевченка. Водночас “права рука” Тимошенко Олександр Турчинов заявив, що опозиція не змінюватиме своїх планів щодо святкування Дня Незалежності.

15

Коментарі

Гість: ТарасЧупринка

125.08.11, 06:55

ПАртію рецидивістів на ліхтарі!

    225.08.11, 07:27

    У 2004 році міліція дійсно була з народом!!!

      325.08.11, 08:06

        425.08.11, 08:52

        А потімсектант Турчинов наказав всім зупинитись, повернути назад, розпорошитись, а сам - зник і навіть телефон вимкнув.

          525.08.11, 08:59

          кто то отмечал независимость Украины, а кто то независимость от совести

            625.08.11, 09:04

            Турчинов безликий,обмежений,недалекоглядний,несамостій ний,безвідповідальний.Недостойний очолити будь-який рух.Тому і результат такий.

              725.08.11, 09:52

              Зека геть!!! Мусорів на мило!!!

                825.08.11, 10:43

                Дякую всім тим небайдужим киянам, які вийшли на протест проти влади. Це дійсно патріоти України. Моя велика подяка і шана сучасним героям!

                а Янкович іншим разом вже пустить на людей бронетранспортери і саперні лопатки.

                  925.08.11, 12:07Відповідь на 2 від Юрий Смирнов

                  У 2004 році міліція дійсно була з народом!!!Бо народу було сто тисяч!!!!!!! В цих умовах треба зрозуміти і наголошувати на кожному кроці просту істину, якщо народу збереться велика кількість, то ніяка міліція не страшна

                    1025.08.11, 12:09Відповідь на 8 від Думи мої

                    Дякую всім тим небайдужим киянам, які вийшли на протест проти влади. Це дійсно патріоти України. Моя велика подяка і шана сучасним героям!

                    а Янкович іншим разом вже пустить на людей бронетранспортери і саперні лопатки.
                    Останнім реченням це ви так нас "підбадьорюєте"?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна