хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

Зорян Шкиряк: Похорон демократії

Міліцейське побоїще у Печерському суді остаточно показало - в Україні панує диктатура. Суддя Кірєєв, що як виявилося, свого часу, допомагав чиновникам-наркоділкам уникнути справедливості, в котре поставив себе над Законом.

Порушуючи норми прямої дії Конституції України «про недоторканість Народних депутатів України» він наказав бійцям спецпідрозділу «Грифон» вивести з залу суду спочатку Народного депутата Михайла Косіва. А потім віддав наказ «Беркуту» про застосування сили і видворення із зали  Народного депутата України Жені Суслова.

 При цьому, я відповідально заявляю жодних приводів для застосування такого методу не було. Я протягом всього часу був у залі суду, отже все проходило на моїх очах. Друзі, це банда!

70 чоловік з «Беркуту» увірвалися до зали суду у повному бойовому обладунку. Вони били усіх, журналістів, Народних депутатів, простих громадян. Тому про недоторканість нардепів, наразі, можна забути. Ті нардепи, які в опозиції до Януковича позбавлені свого конституційного права, права на недоторканість. Нам вдалося їх витіснити і мушу зазначити, що тендітна Юля Тимошенко не злякалася кийків і стояла під ударами поруч з усіма.

Я не знаю, що ще потрібно нашим людям, щоб зрозуміти, в нашій країні немає Закону, немає Конституції, нема суду. В Україні панує кримінально-олігархічний режим, прокурорське  свавілля, розбавлене судовим «бєспрєдєлом». Ніхто з нас, не може бути захищеним. Ніхто не гарантує нам елементарне право, право на захист. Завтра вони почнуть ходити по хатам, і влаштовувати нам сталінські «тройки» у особі таких «кіреєвих». Міліція, СБУ, ГПУ, суди стали органами реалізації замовних репресій, фальсифікованих кримінальних справ, політичних переслідувань. Вони стали кишеньковими і виконують тільки накази Банкової. Віктор Янукович намагається зробити з України другу Білорусію.

49

Коментарі

17.07.11, 03:23

Против Януковича нужно применять только жёсткую силу иначе он не уйдёт никогда.

    Гість: Світанок

    27.07.11, 06:28

    Найбільший ворог України - це людська байдужість, яка, як правило приводить до трагедій подібних війні.

      Гість: Лютый Гриня

      37.07.11, 06:35Відповідь на 2 від Гість: Світанок

      Найбільший ворог України - це людська байдужість, яка, як правило приводить до трагедій подібних війні.Щодо байдужості підтримую повністю... За країну боляче...

        Гість: lyo Dnepr

        47.07.11, 08:07

        Было ясно с самого начала, что банда пришла нас грабить. Хочется увидеть комментарии тягныбоковцев, ющеров и противсихов.

          57.07.11, 08:14

          скоро чи ні схід підніме голову проти своїх ставленців ?

            67.07.11, 08:15Відповідь на 1 від Romantik14

            100%

              Гість: Рус с kija

              77.07.11, 08:27Відповідь на 1 від Romantik14

              Против Януковича нужно применять только жёсткую силу иначе он не уйдёт никогда.

                87.07.11, 09:00

                Согласен,абсолютный идиотизм - а не управление страной и народом...(((

                  97.07.11, 09:11

                  Не знаю, що влада повинна ще втнути, щоб народ прокинувся! Аж страшно робиться-наскільки людей зазомбували.

                    107.07.11, 09:18

                    Боже, я в шоці. Я всього цього не знала. Що і коли відбулось? Можеш дати ссилку на відео? У мене влітку часу ні на інет нема, ні на ТВ

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      21
                      попередня
                      наступна