хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

По українцях вдарить хвиля штрафів



1 липня, закінчено піврічний адаптаційний період, даний підприємцям для вивчення Податкового кодексу.
Нагадаємо, з початку року діяла норма, за якою за несвоєчасне подання звітів та інші дрібні порушення був передбачений символічний штраф в 1 грн. Тепер же повертаються старі норми і вводяться новинки. Наприклад, як і до 1 січня 2011 року, за прострочення подачі декларації юрособі доведеться розщедритися на 170 грн. Повторне порушення збільшить суму кари до 1020 грн.
При заниженні юрособою податків: «згадав» і сам подав уточнюючий розрахунок — штраф 3% від суми заниження, відбив недоплату в поточній декларації — 5%, виявлено податковим органом — 25% від суми нарахованого податку. Раніше було трохи інакше: сам виявив — 5% суми заниження, податкова підловила — 10% від нарахованого за період.
Для фізосіб неподання декларації тягне за собою санкцію в 25% від суми заниження. За старим законом, це каралося 170 грн. плюс 10% від суми заниження. Також з'явиться штраф за несплату фізособою єдиного податку (раніше не передбачався) — 50% від ставки єдиного податку.
Підприємці побоюються, що з введенням штрафів почнуться масові перевірки.
Але податківці непохитні. «Тепер будуть застосовуватися звичайні штрафи, передбачені законодавством», — попередив глава Державної податкової служби Віталій Захарченко.
http://vikna.stb.ua/ua/news/2011/7/1/65977/

============

Впровадження Податкового кодексу призвело до масового скорочення кількості підприємців, які змушені згортати бізнес. Сьогодні в податкових адміністраціях платники податків стоять у чергах, щоб здати свої реєстраційні свідоцтва. За статистикою Держкомпідприємництва, за цей час кількість підприємців скоротилася на 230 тисяч осіб. За останні чотири місяці кількість громадян, які втратили роботу, збільшилася на 200 тисяч.
Податковий кодекс потребує негайного перегляду. Першочергово мають бути змінені ті норми, які можуть спричинити зникнення малого бізнесу та катастрофічне збільшення безробіття в країні.
30

Коментарі

13.07.11, 14:19

Мабуть тому і намагаються більшість підприємств зараз закритися.

    Гість: Moren@

    23.07.11, 15:58

    "Підприємці побоюються, що з введенням штрафів почнуться масові перевірки"

    Вони ВЖЕ почалися...

      33.07.11, 15:58

      оазисс бы сказал, что всё правильно.
      они все ваще отлыниватели, закрыть - и на заводы.

        43.07.11, 16:06

        Коли були вибори у нас торгаши кричали шо наш презідент. що мало нагібають? халдеї

          53.07.11, 16:10Відповідь на 3 від mari_nik

          оазисс бы сказал, что всё правильно.
          они все ваще отлыниватели, закрыть - и на заводы.
          А Русский Крым сказал бы, что во всем виноваты бандеровцы...

            63.07.11, 16:18

            Та вже багато підприємців закрилося,а шо далі буде?

              73.07.11, 16:21Відповідь на 5 від выцик

              оазисс бы сказал, что всё правильно.
              они все ваще отлыниватели, закрыть - и на заводы.
              А Русский Крым сказал бы, что во всем виноваты бандеровцы...
              а то! к нему бы присосались Мир Украине, Свиныч во всех ипостасях, Кубанец и др. официальные лица

                83.07.11, 16:25

                як же ж набридло це покращення вжесьогоднішнє! у всіх сферах!!!

                  93.07.11, 16:27Відповідь на 7 від mari_nik

                  Эх, жалко фокус прикрыл говорильню, я по этим предуркам скучать буду...

                    103.07.11, 16:29Відповідь на 9 від выцик

                    Эх, жалко фокус прикрыл говорильню, я по этим предуркам скучать буду...а чё прикрыл?
                    тут народ в розпаче и усиленно регится на Фейсбуке.
                    я же предлагаю, пока несмело, альтернативу: переход на новости ЮА.
                    там не так загажены страницы лишней инфой, не так по-дурацки построены каммы, есть ещё кое-какие фишки, каких нет на Фокусе...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна