Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Мітинг біля Печерського суду.

Запрошуємо всіх небайдужих прийняти участь у мітинзі

Це не тиск на суд, як хтось говорить, бо судів у нас немає. Це відсіч розправі над тим, хто може чинити опір.


збільшити


збільшити

однією сторінкою


збільшити
48

Коментарі

121.06.11, 02:24

Чесно кажучи. листівка мені не подобається, але це не принципово.

    221.06.11, 11:12Відповідь на 1 від viktor67

    Чому? Все вірно написано.

      321.06.11, 11:46

      Розішлю друзям
      Нажаль, я не в Києві

        Гість: kiralex

        421.06.11, 11:50

        +1

          анонім

          521.06.11, 11:52

          Дуже дрібненькі літери.Нічого окрім заголовків прочести не зміг.

          С тим , що Юлька являє собою якусь перешкоду для Яника - не згоден.Звичайний переділ-дерибан , мета якого забрати собі те , що Тимоха накрала та остаточно вивести її з політики, як слідство.

          Ілюзій щодо Юлі ніколи не мав . Ненавиджу "комсомольських работніков".

            621.06.11, 12:02Відповідь на 5 від анонім

            Дуже дрібненькі літери.Нічого окрім заголовків прочести не зміг.

            С тим , що Юлька являє собою якусь перешкоду для Яника - не згоден.Звичайний переділ-дерибан , мета якого забрати собі те , що Тимоха накрала та остаточно вивести її з політики, як слідство.

            Ілюзій щодо Юлі ніколи не мав . Ненавиджу "комсомольських работніков".
            Так, повністю погоджуюся.
            Нам набато зручніше сидіти у вигрібній ямі, і щоб замість дощу, на нас випорожнював своє лайно та сечу наш променістий Янукович.
            Не дамо Юлії Тимошенко об'єднати народ, та скинути нашого любого, дорогого, сіяючого Януковича.
            Слава Януковичу!!!

              721.06.11, 12:05

                анонім

                821.06.11, 12:21Відповідь на 6 від бандерівець

                Не соромно вам мені таке писати ???
                Ви з чогось взяли , що я за Бандюка ? Ви просто не уявляєте , що було б , якби президентом стала Юля !
                Провести заходи проти Яника - так ! Але я за такі заходи в підтримку Луценка , але не Юлі.
                І з чого ви взяли , що Юля колись об*єднувала наш народ , чи зможе об*єднати ?
                Пом*ятаєте Майдан 2004 року ? Його зробила "Пора" . Потім з*явилися комсомольські шахраї та споплюжили все.Я їм ніколи не пробачу змарнування нашого історичного шансу від Бога !

                  921.06.11, 12:27Відповідь на 8 від анонім

                  У вас занадто багата уява. І звідки взялося стільки експертів, які точно знають, щоб було якби...
                  Що ж до 2004, то "Пора" поставила 10 палаток і на тому все б і скинчилося. Не хочу приписувати майдан одній Юлі, це неправда, там було багато дієвих осіб, але те, що вона була одним з генераторів, то це беззаперечно.

                    1021.06.11, 12:32Відповідь на 8 від анонім

                    Хіба я Вас не вірно зрозумів?
                    Я, як той, хто зараз сидить у тій духм'яній вигрібній ямі, та славить Януковича, не бачу більшої загрози цьому моєму сидінні у ямі, як згуртування людей навколо Юлії Тимошенко. Тільки вона, така-сяка, може витягнути мене з цієї файної ями. А я цього не хочу.
                    І ніякі яйценюки, тягнибоки, гриценкі не страшні нашому любому Януковичу, як Юлія Тимошенко. Тому, ми, я та Янукович, хочемо швиденько запроторити її у буцигарню.
                    І оскільки Ви, так само ненавидете Юлію Тимошенко, як я та Янукович, я Вас і підтримав.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      10
                      попередня
                      наступна