хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Лист Тараса Шевченка

 У своїх листах середини XIX сторіччя Тарас Григорович не соромився міцних слів і неполіткоректних означень.

До О.І.Хропаля.

[26 ноября]. (1844р.)

Щиро шануемій и многоуважаемый Алексій Иванович!

Мени оце прішлось до скруту: сегодни цензура выпустыла изъ своихъ пазуривъ мои безталанніи думы, та такъ проклята одчыстыла, що я ледве пизнавъ свои диточкы, а издатель, кацапська душа (Кожанчиковъ) половины не дае того, що я прошу и що мени прытьмомъ треба.

Зъ такымъ моимъ лыхом я оце до васъ зъ Платономъ Федоровичемъ: вышлить мени, будьте ласкави, 1100 карбованьцивъ, и я вамъ зъ велыкою дякою прышлю къ новому року экземпляривъ кныгы на такую сумму, або черезъ рикъ грошы з невелыкымъ процентомъ. Зробить якъ знаете и якъ вамъ Богъ на розумъ положе.

Поклонться одъ мене тричи Кондрату Михайловичу, Федору Степановичу и всимъ, и всимъ! Титаривну жъ тричи поцилуйте за мене, нехай воно здорове росте, та щаслыве буде!

Оставайтесь здорови! Нехай вамъ Богъ помагае на все добре!

Не забувайте искренняго вашого Т.Шевченка.

P.S. Якъ побачите Табашникова, то заплюйте ему всю его собачу морду. Дыво мени, що таку подлую, гнусную тварь земля носыть. Другымъ разомъ я вамъ напышу, що винъ хотивъ зо мною зробыть.

32

Коментарі

Гість: Юріj

19.03.11, 23:59

P.S... І це теж Шевченкові слова??? Воістину провидець!

    210.03.11, 00:05Відповідь на 1 від Гість: Юріj

    отож! прикинь, на вихідних (мав трошки часу) пошарив по блогах! якби то була правда, що при згадці про людину-вона гикає! то наш табачнік давно-б заікою став!!!

      310.03.11, 00:11

      +

      п. с. щойно, ПЕРЕД ТИМ, ЯК ПОБАЧИВ ВАШУ, теж зробив у себе замітку і бачу що картинки однакові, сподіваюсь в суд подавати небудете

        Гість: Юріj

        410.03.11, 00:12

        Так-так-так.
        пороблено тому табачніку з дідів-прадідів. Напевно воно з того роду Тютюнників, лизоблюдів та холуїв, що на Табачників перекинулися після акції катерини з роздаровування дворянських титулів колишнім ерзац-козацьким ерзац-старшинам.
        Але Шевченко таки жарить!

          510.03.11, 00:14Відповідь на 3 від At

          я вже поміняв щоб не було плутанини

            610.03.11, 00:29Відповідь на 5 від viktor67

            я вже поміняв щоб не було плутанинидякую але то мабуть мені треба було, бо ви ж свою замітку швидше додали

              710.03.11, 00:36Відповідь на 1 від Гість: Юріj

              P.S... І це теж Шевченкові слова??? Воістину провидець!1000%

                анонім

                810.03.11, 00:40

                Дав Тарас , як у воду гледів.

                  910.03.11, 00:45

                  Неймовірний збіг, і дуже влучний...

                    1010.03.11, 00:55Відповідь на 9 від Серафим777

                    Неймовірний збіг, і дуже влучний...це можно назвати збігом, а можно - пророцтвом. Саме це й ставить Тараса Григоровича ПОНАД часом.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна