Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Скількі потрібно рабів країні олігархів?

У Донецькій області на одне робоче місце претендують майже десять безробітних. Про це повідомили в прес-службі Донецької облдержадміністрації з посиланням на дані обласного центру зайнятості. Якщо зберігти процентне співвідношення (а в інших областях попит на рабську силу ще менший) нескладно підрахувати, що країні олігархів потрібно 3,5-4 млн працюючих рабів. Інші - просто зайві, що ЗАВАЖАЮТЬ олігархам жити

23

Коментарі

17.03.11, 16:55

Плановая экономика СССР велась из расчёта 52 млн. населения Украины. Нас осталось около 40 мл., из которых половина, через пять лет будут инфицирована на СПИД!
Китайцы могут всё, ну и пускай работают!

    27.03.11, 17:12Відповідь на 1 від Округ 31

    да ні, це не вихід.

    Просто давити податками тих, хто сам собі створює робоче місце в нашій країні за теперішніх обставин - це кримінал проти власного народу. Я так вважаю.

      37.03.11, 17:26

      надо же, как покращелось

        47.03.11, 17:31Відповідь на 2 від viktor67

        Підприємці - кукли - заручники в руках "кукловодів" від ПР.

          57.03.11, 17:44

            Гість: slana90

            67.03.11, 17:49

            Ми їм заважаєм круто жити, а вони нам, виходить, ні...

              77.03.11, 18:10

              Страшно те, що самі раби не усвідомлюють того, що вони раби.

                87.03.11, 18:32Відповідь на 2 від viktor67

                да ні, це не вихід.

                Просто давити податками тих, хто сам собі створює робоче місце в нашій країні за теперішніх обставин - це кримінал проти власного народу. Я так вважаю.
                згодний, в інших країнах у важкі часи податки скасовували, щоб дати можливість людям працювати і хоч якось себе прогодувати, зокрема це стосується сільського господарства

                  Гість: front242

                  97.03.11, 18:38Відповідь на 4 від Округ 31

                  Вибачте, не всі кукли. Я до свого бізнесу ніяких ПР близько не підпущу. Навіть, якщо тимчасово, прийдеться щось вигадувати.

                    107.03.11, 18:39Відповідь на 7 від ЯКриворожанка

                    навіть якби усвідомлюювали, що вони можуть зробити? їх кинули напризволяще...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна