Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Рима Білоцерківська про війну

http://youtu.be/rHYSrsR8Fzo


3

Коментарі

Гість: lyo Dnepr

112.03.15, 10:33

Ну, и к чему она приплела сюда Тимошенко? Неужели все проблемы в стране должен решать только один человек?

    212.03.15, 16:52Відповідь на 1 від Гість: lyo Dnepr

    Ну, и к чему она приплела сюда Тимошенко? Неужели все проблемы в стране должен решать только один человек?Я на ФБ у коментах до неї звертався. Розумна жінка, а по відношенню до Юлі зазомбована. Мешкання її на Донбасі
    наклало свій відбиток на політичне мислення.

      Гість: lyo Dnepr

      312.03.15, 17:06Відповідь на 2 від utenok12

      А сколько еще таких как она? я с ней никогда не общался и впервые узнал, что у нее есть такой пунктик

        412.03.15, 17:35Відповідь на 3 від Гість: lyo Dnepr

        Що мене дивує у цьому плані, те що Західна Україна так само зазомбована і постаралися там в цьому свободівці.
        І у цьому вони поєдналися з олігархами, які потім їх викинули з ВР як використаний презерватив.

          512.03.15, 18:16Відповідь на 1 від Гість: lyo Dnepr

          https://www.youtube.com/watch?v=f3Vw9pX5KeI&t=1848

            Гість: lyo Dnepr

            612.03.15, 18:20Відповідь на 5 від ЯКриворожанка

            от Порошенко заразилась ссылками отвечать

              712.03.15, 18:29Відповідь на 6 від Гість: lyo Dnepr

              Приїхала зморена після судового засідання. Виклалась там. Важко сперечатися аргументовано.

                812.03.15, 18:30Відповідь на 4 від utenok12

                Ріма взагалі проти олігархів.

                  Гість: lyo Dnepr

                  912.03.15, 21:02Відповідь на 8 від ЯКриворожанка

                  Ріма взагалі проти олігархів.Тимошенко тоже. Я помню, как она рубилась с Кужель на прямом эфире в 2005 году. Я смотрел и недоумевал: почему они не могут понять друг друга, спорят и упрекают друг друга в одном и том же? А теперь наконец объединили усилия. Я этому очень рад. Если так же поступит Белоцерковская, я к ней буду относиться более лояльно.
                  Это как рассейские демократы кончаются там, где встает украинский вопрос. А украинские - там где речь о Тимошенко. Но слава Богу, что не все.. Да и не демократы они вовсе

                    1013.03.15, 15:58Відповідь на 8 від ЯКриворожанка

                    Ріма взагалі проти олігархів.Мабуть скоріше вона належить до "противсіхів", яких продукував Ющенко.