Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Новорічний сюрприз.

15 січня я пережила ще один дарунок долі.
Не отримавши повістку про виклик до суду, я поїхала сама туди, щоб взнати на яке число призначено розгляд справи.
Проштовхуючись між людьми, що були в коридорі, зайшла до секретаря судді і повідомила про те, що я не отримувала повістку, а хотілось би знати на коли призначений суд.
Секретар широко відкрила очі і промовила: "Сьогодні о 10.00". Тепер настала моя черга широко відкрити очі і подивитися на годинник - РІВНО 10.00! Ще раз наголошуючи на тому, що я не отримувала повістку і розгляд справи за таких умов неможливий, попросила повідомити судю про це. Секретар попросила мене зачекати у коридорі і я вийшла.
Яке ж моє було здивування, коли я в натовпі розгледіла усіх відповідачів!!!! Навіть з Києва! І вони знали про суд! А я, позивач, вперше про це чую! Директор карєру зустрівшись очіма з моїми  - отетерів. Схопив мобільний телефон, повернувся спиною до мене і в трубку комусь доповів:"Вона тут!"
Так я випадково зруйнувала усі плани цих бандюків!
Потім, звісно, я написала заяву з проханням призначити іншу дату. Суддя задовольнила мою заяву. І цього разу все наче і обійшлося. Але суміш емоцій, які я пережила і досі пам"ятаю.
А тепер думаю, який ще сюрприз мінприроди і бандюки мені готують? Бо за інформацією, яка стала мені відома, тека з нашою справою лежить у міністра екології зараз на столі.
15

Коментарі

117.01.13, 12:07

Известный расклад.

    217.01.13, 13:24Відповідь на 1 від Al KazlOFF

      317.01.13, 19:51

      Співчуваю Тобі.. нічим добрим для Тебе ця справа не закінчиться.. ще якийсь певний час їм буде потрібен для того, щоб переконатись хто за Тобою стоїть і чого ще від Тебе можна чекати (але це навіть не через їх обережність - просто щоби мінімізувати власні витрати).. а далі...................
      нищення пам'яток минувшини продовжується вже без малого 100 літ.. а у Твоєму випадку - літ зо 1000, як найменше..
      кар'єр - то лише вдалий (з огляд на можливі прибутки) привід.

        417.01.13, 23:10Відповідь на 3 від LeoLine

        Якби я не була впевнена у правоті, вже давно б покинула цю справу. А так є надія. Навіть от такі маленькі сюрпризи дають впевненість, що справедливість на нашому боці!

          518.01.13, 02:08Відповідь на 4 від ЯКриворожанка

          справедливість може бути лише там, де її прагнуть всі сторони.. суд апріорі не може відновити справедливості.. суд розглядає позиції позивачів з точки зору відповідності до чинного законодавства.. якщо у когось вистачить коштів щоб "протягти" певний закон, згідно якого завтра можна буде робити те, що вчора вважалось злочином - то невже Ти вважатимеш таке СПРАВЕДЛИВІСТЮ ??..

            618.01.13, 09:15

            Борітеся! - і ПОБОРЕТЕ!!!

              анонім

              718.01.13, 09:40

              Колядники

                818.01.13, 18:51Відповідь на 7 від анонім

                Один колядник для такої розваги аж з Києва приїхав, а я його обламала.

                  918.01.13, 18:53Відповідь на 5 від LeoLine

                  Ми опираємося на ті закони, що працювали на період 2009 року. І вони свідчать про нашу правоту.

                    1018.01.13, 18:54Відповідь на 6 від Богдан Ляшко

                    Намагаюся.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна