хочу сюди!
 

Татьяна

51 рік, терези, познайомиться з хлопцем у віці 50-58 років

Ганна Герман свідомо провокує громадянську війну в Україні


Тобто ця курва вже відкрито говорить: «Нам ПОТРІБНО протистояння! Нам потрібна кров! Нам потрібно, щоб ви били один одному морди через мову чи свій язик! Ви - слабкі, покажіть хто із вас сильніший! Нам НЕ ПОТРІБНО, щоб ви були обєднаними, нам  не потрібно, щоб ви, як західняки, так і східняки, вимагали від нас покращення ваших нестерпних умов існування, нам не потрібно, щоб ви думали! Бийте морди один одному і все буде «добре»! 


А народ на цю їхню чергову мильну бульбашку не повівся, от подібні Хєрвам і скриготять зубами від злості, від того, що народ починає думати і аналізувати перед тим, як щось робити.


Виталий УМАНЕЦ

16

Коментарі

Гість: lyo Dnepr

129.08.12, 10:23

Я сразу сказал, что этот закон принят для очередного разводилова котят

    229.08.12, 10:35

    Те що винищують українську мову то їжаку зрозуміло, але якщо б люди просто забили на цей розвод булоб набагато краще. Я не знаю жодної людини, котри би стала після прийняття закону розмовляти іншою мовою. А от катувати цих уродів за спробу розколу країни треба, бо ці дії були сплановані....

      Гість: Анна Герман

      329.08.12, 13:34

      Ганна просто подчёркивает что Галичина в отличие от Донбасса не в силах пока ещё породить такого крупного политика как , например, Виктор Фёдорович. Там не велась партийная работа и вообще не создано было в своё время условий для формирования первичных ячеек Партии Регионов.

        429.08.12, 14:49Відповідь на 2 від выцик

        А нас у суді східних областей, на півдні (Донецьк, Харків, Луганськ, Крим) не чують, якщо українською, і змушують говорити іноземною (як вони називають, "вимираючою" Одне не второпаю: чому вони самі свою "вимираючу" не знають, а намагаються почути її від інших народів (яких в Україні за їхніми ж підрахунками - більше ніж 90%) ?

          529.08.12, 15:49

          А чого ж ця курва не вийшла до Українського дому?

            629.08.12, 16:26Відповідь на 3 від Гість: Анна Герман

            Ганна просто подчёркивает что Галичина в отличие от Донбасса не в силах пока ещё породить такого крупного политика как , например, Виктор Фёдорович. Там не велась партийная работа и вообще не создано было в своё время условий для формирования первичных ячеек Партии Регионов."Крупного" за масою, тобто кількістю речовони, що обмежена облонкою шкіри.

              729.08.12, 16:26Відповідь на 5 від gatyla

              А чого ж ця курва не вийшла до Українського дому?Бо курва.

                Гість: Анна Герман

                829.08.12, 16:39Відповідь на 5 від gatyla

                А кто бы тогда , скажите, пустил её в Межигорский Дом.

                  929.08.12, 19:55Відповідь на 7 від helsan

                    1029.08.12, 19:55Відповідь на 8 від Гість: Анна Герман

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна