хочу сюда!
 

Маша

46 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 33-63 лет

Навіщо потрібна пропаганда любові до мертвяків в срусру

Про пропаганду радянського культу в совкових головах й як насправді працювали над культом, комуністам та ПРостим пацанам можна розслабитись, відкинутись на спинку й зайнятись звичною справою.

Льонін жив ! Займається фізкультурою, качає прес ..., щоб виглядати суперськи, пацани "Нє всьо ісчьо прапала! Каждому достанітся!".

От ніяк не розумію навіщо тримають ці тіла, а головне для кого й для чого ? Якщо судити з виховання дуже великої любові до цього тіла то явно в срусру було дуже багато тих хто палко любив це тіло, а як говорить радянське прислів'я "У кого посада вище той до тіла і ближче" тож, те що не могли втілити мільйони прости радянських громадян, було доступно комуністичній еліті, тобто вони реально доказували свою любов вождю. Згадаймо, що саме за "прєданностю партіі та вождю мірового пхарєталіата" формувалась еліта комуністичного суспільства, отож обряд любові до тєла не даремно виник в тоталітарних режимах, без цього обряду не можливо сформувати ні тоталітарну партію ні будь яку іншу секту. Раз тіла тримають досі значить в них є ще потреба у високопосадовців, а значить далі  практикується вчення комуністів. Тільки елітні секти з хорошими фінансовими можливостями можуть дозволити собі реально практикувати любов до тєла впродовж десятиліть, поставити цей акт собі за ідеал й масово його культивувати. Почитайте в Вікіпедії як формується "ця хвороба" у особин й абстрагуйте поняття "особина" на тоталітарне суспільство, ви побачите вражаючу схожість в формуванні масової (геноцидної) свідомості тоталітарним режимом й цією хворобою. Як бачимо нашому суспільству досить важко відійти від пост-геноцидної свідомості, особливо коли на це захворювання вітчизняна психіатрія закриває очі, хоча кожній думаючій людині зрозуміло, що ця масова культивація тоталітарним режимом важкого психічного захворювання отруїла життя мільйонам простих людей. Так само чітко простежується наявність тіл та бажання їх мати і низький рівень розвитку країни.

Сподіваюсь українці швидко зможуть подолати цю тоталітарну чуму й позбутись пост-геноцидної свідомості.


76%, 13 голосов

6%, 1 голос

0%, 0 голосов

6%, 1 голос

12%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
14

Комментарии

127.06.12, 16:55

Дивишся й злість бере, за те що совки так знущались з мізків простих людей.
Уявляєте яка розруха в мізках у комзомбі
Тоталітарний режим це збочення й злочин проти власного народу, що обов'язково повинно каратись, щоб не було ніколи новоявлених пукінів, каддафі, хусейнів, башар асадів...

  Гость: Рус с kija

  228.06.12, 08:01

   328.06.12, 09:47

   Да-а, давно говорю: пора поубирать всех этих железобетонных истуканов "вождя всех народов к светлому будущему"! А то ж понатыкали в каждом селе - и ВЕЗДЕ они указУют эту дорогу в РАЗНЫЕ СТОРОНЫ!!! Вот народ и мечется - бо не знает, КУДА БЕЖАТЬ, и ГДЕ светлое будущее?!
   А реальные ПЕРЕМЕНЫ и результаты проявятся только ПОСЛЕ ПРЕДАНИЯ Земле (как того требует РУССКИЙ ОБЫЧАЙ!!!) тела этого НЕЧТО, хранимого в центре великой страны в ЗИККУРАТЕ-Мавзолее, http://www.omolenko.com/publicistic/zikkurat.htm - точной копии "Престола Сатаны", законсервированного по рецептам древних Месопотамских Черных Магов и Левитов.
   http://via-midgard.info/news/article/11268-telo-lenina-podaet-priznaki-zhizni-.html "Кремлевское НЕЧТО подает ПРИЗНАКИ ЖИЗНИ" + видео!

    428.06.12, 12:06Ответ на 3 от Богдан Ляшко

    Посмотрим.

     528.06.12, 16:56Ответ на 3 от Богдан Ляшко

     У нас в селі він показував точно на буфет а всі старанно дотримувалися напрямку

      629.06.12, 23:25Ответ на 2 от Гость: Рус с kija

       729.06.12, 23:27Ответ на 3 от Богдан Ляшко

       я все думаю чи свою пику туди не впхнути, тоді всі комзомбі мені покоряться

        Гость: Torta

        830.06.12, 16:07

        Автор правий.
        Збереження мертвого тіла суперечить законам Божим і взагалі є збоченням!

         930.06.12, 16:18Ответ на 8 от Гость: Torta

         А в мізках комуністів це верх блаженства

          102.07.12, 14:38

          Ну і відео!

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая