О сообществе

Співтовариство патріотичного спрямування. Націоналістичний рух. Невідома історія України. Інформаційна просвіта суспільства. Дискусійний клуб щодо політичних кроків влади і опозиції. Обмін досвідом інформаційної боротьби з антиукраїнськими діями на теренах України і сусідніх держав.
Вид:
краткий
полный

ВАРТА

Вовк проти Кучі: підсудному дали 2 роки умовно

  • 02.06.11, 13:20
Два роки обмеження волі умовно. Таке покарання присудили трактористу з Канівського району, в якого торік тричі поцілив з пістолета столичний
суддя під час сварки в сільському барі.

Іноземним туристам розкажуть, як у Києві нищаться пам'ятки

  • 02.06.11, 11:12

В четвер, 2 червня, о 19.00 стартує безстрокова акція для киян і гостей міста - відкриття інформаційних стендів на Пейзажній алеї, з постійно оновлюваною експозицією.

Інформаційні стенди будуть відкриті біля Десятинної церкви та на Андріївському узвозі, повідомляє громадянська ініціатива

"Збережи старий Київ".

На стендах будуть міститись фото та інформація про культурну спадщину, незаконні забудови та проблемні точки в Києві.

Інформація буде надаватись англійською та українською мовами - щоб ситуацію в Києві та на Десятинці розуміли не тільки пересічні українці, а й гості з інших країн, де такі об'єкти охороняються ЮНЕСКО, а збереження для нащадків культурної спадщини є державною стратегією.

ЗСК нагадує, що рейдерське захоплення залишків Десятинної церкви та намагання побудувати там нову церкву - не перша атака на Пейзажну алею.

Кілька років тому важкими зусиллями місцевих жителів та активістів вдалось відстояти алею від забудови, коли МЗС хотів побудувати на схилі (за 200 метрів від фундаментів Десятинної) багатоповерховий будинок.

"Досвід показує, що відстояти він незаконного нападу сквер або об'єкт культурної спадщини цілком реально та потрібно для наших дітей", - наголошують активісти ЗСК.

http://www.istpravda.com.ua/short/2011/06/2/41523/

Мельниченко: За мной стоят гораздо более влиятельные люди

  • 02.06.11, 10:53

Бывший сотрудник Госохраны Николай Мельниченко считает, что уголовное дело против него не возобновят. Об этом он заявил в интервью УНН.

"Я думаю, что уголовное дело против меня не возобновят, потому что за мной стоят гораздо более влиятельные люди, чем вы себе представляете Кроме того, я прав, не нарушал действующее законодательство и спасал страну", - отметил Мельниченко.

На уточняющий вопрос, чем закончилось заседание суда по иску спикера Верховной Рады Украины Владимира Литвина, он ответил: "Суд закончился тем, что представитель Литвина Александра Прокопец в грубой форме сказала одному из журналистов Первого национального, чтобы не гавкал".

http://korrespondent.net/ukraine/politics/1224177-melnichenko-za-mnoj-stoyat-gorazdo-bolee-vliyatelnye-lyudi-chem-vy-sebe-predstavlyaete

Немецкий режиссер: 75-летие Шахтера напомнило пир во время чумы

  • 01.06.11, 19:53

Немецкий режиссер Якоб Пройсс, снявший фильм Другой Челси: История из Донецка, сравнил с пиром во время чумы празднование дня рождения                ФК Шахтер.

Об этом он сказал в интервью газете Факты.

"Здесь опять проявился донецкий контраст. С одной стороны, это великолепное шоу европейского уровня. Праздничная вечеринка была похожа на декадентский банкет, с реками шампанского и суши до 10 утра. Но на фоне тяжелой экономической ситуации в регионе все напоминало пир во время чумы", - отметил Пройсс.

По его словам, главная проблема Донбасса - это "вопрос полной безнаказанности элиты, которая манипулирует людьми на циничном популизме". "Донецкая элита любит демонстративно ностальгировать за утраченными ценностями времен Советского Союза, что вовсе не мешает им ездить на "лексусах" и быть капиталистами. Завершающим аккордом является религия, когда иконы развешаны на стенах наравне с портретами коммунистических деятелей", - заявил режиссер.

http://korrespondent.net/showbiz/1224002-nemeckij-rezhisser-75-letie-shahtera-napomnilo-pir-vo-vremya-chumy
Счетчик посещений Counter.CO.KZ