О сообществе

Співтовариство патріотичного спрямування. Націоналістичний рух. Невідома історія України. Інформаційна просвіта суспільства. Дискусійний клуб щодо політичних кроків влади і опозиції. Обмін досвідом інформаційної боротьби з антиукраїнськими діями на теренах України і сусідніх держав.

Топ участников

Вид:
краткий
полный

ВАРТА

Борців за українську незалежність під суд???

  • 05.07.11, 17:12

Екс-президента Віктора Ющенка залучено в якості третьої особи на стороні відповідача у справі скасування указу, яким воїнів ОУН-УПА було визнано учасниками боротьби за незалежність України.

Відповідне

рішення ухвалив Окружний адмінсуд Києва, повідомляє прес-служба "Нашої України" з посиланням на представника Ющенка у суді В’ячеслава Мартинюка.

"У даній справі позивач Наталія Вітренко намагається обґрунтувати нібито незаконність прийняття Ющенком указу про вшанування борців за незалежність України. Однак ми сподіваємося на законне обґрунтоване рішення і на те, що суд підтвердить абсолютну правомірність цього указу", - сказав Мартинюк.Як відомо, Ющенко видав указ про вшанування борців за незалежність України 28 січня 2010 року. Крім вояків ОУН і УПА, борцями за українську незалежність було також визнано членів формувань Української Центральної Ради, Української Народної Республіки, Західноукраїнської Народної Республіки, Української держави Гетьманату, Української військової організації тощо.

А Ви як вважаєте???


94%, 31 голос

6%, 2 голоса

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

День Великої перемоги!

3 липня 964 року князь Русі Святослав Хоробрий знищив паразитичну юдейську державу Хазарський каганат. Це була велика перемога народів Русі, котримим є українці. Тож вітаю, друзі, з великою перемогою руської (української) зброї. Так буде з кожним ворогом Русі-України, в тому числі з послідовниками хазарської ідеїpodmig

      
Російські козаки влаштовують провокації в Криму

  • 03.07.11, 11:45
Сутички активістів козацьких організацій і співробітників міліції відбулося у суботу в районі Феодосії - конфлікт виник при спробі козаків повторно встановити на в'їзді в місто уклінний хрест, який рано вранці 1 липня був демонтований співробітниками спецпідрозділів «Беркут» і «Тигр» на підставі рішення Господарського суду Криму.
«Було ухвалене рішення повернути хрест, демонтований владою. Козаки і православні віруючі пройшли з хрестом через всю Феодосію. Зібралося приблизно 300 осіб. Проте на місці, де раніше стояв хрест, нас зустрів спецназ української міліції у повній екіпіровці - в касках, із спецзасобами, зі щитами і собаками. При спробі пройти розпочалась бійка. З боку міліції в ній брало участь приблизно 600 правоохоронців», - повідомив агентству «Новий регіон» отаман Ради отаманів Криму Сергій ЮРЧЕНКО.За його словами, «бійка була тривалою і кривавою». «Приблизно 15 чоловік з числа козаків одержали серйозні поранення - у людей переламані руки і ноги, розбиті голови», - підкреслив С.ЮРЧЕНКО.
«Учасники акції були жорстоко побиті - їх били палицями по обличчю, по голові, били лежачих. В цілому з важкими побоями можна бачити не менших десяти чоловік», - пише інформаційний портал «Новоросс.info».
«В ході переговорів було досягнуто домовленості про те, що православний символ буде знову демонтований правоохоронцями і переміщений на територію однієї з найближчих церков, де знаходитиметься на зберіганні. В той же час, починаючи з понеділка повинна розпочати роботу група з числа співробітників органів влади Феодосії, козацтва і православної громадськості з тим, щоб підготувати всі необхідні документи для оперативного вирішення питання зі вставлення уклінного хреста на первинному місці», - пише «Новоросс».
За інформацією порталу, мер Феодосії Олександр БАРТЕНЄВ пообіцяв, що займеться рішенням цього питання безпосередньо в Раді міністрів Криму.
«Разом з тим, за словами учасників переговорів з боку козацтва, якщо в розумні терміни не буде видно прогрес у рішенні даного питання, козаки залишають за собою право встановити хрест в односторонньому порядку», - пише «Новоросс».Міліція підтвердила УНІАН факт сутичок, не повідомивши при цьому кількість співробітників МВС і козаків, які брали участь в них, а також число потерпілих і затриманих.
У травні представники козацьких громад встановили на в'їзді до Феодосії уклінний хрест. Проти висловилися представники кримських татар. За даними низки ЗМІ, козаки не мали дозволу і благословення на встановлення об'єкта. Кримська єпархія Української православної церкви Московського патріархату відмовилася освячувати хрест. У результаті на запрошення козаків хрест освятив священик Російської зарубіжної православної церкви.
Уряд Криму направив позов до суду з вимогою демонтувати хрест. Госпсуд Криму в другій половині травня задовольнив позов.

І от здавалось би, ТАКОЄ БЛАГОЄ ДЄЛО! Але до чого "РОСІЙСЬКЕ КАЗАЦТВО" ЗІ СВОЇМИ УСТАВАМИ В КРИМУ, порушення рішення судів, законодавства України і освячення ХРЕСТА священиком  Російської зарубіжної православної церкви ( пряме втручання іноземної держави в релігійне життя регіону, що провокує нестабільність, ворожнечу, громадське протистояння ).

Ви ж бачите, у які місця вони б"ють? У слабкі місця наші! Бо Україна, українці.....у більшості своїй, люди віруючі! І беззаконня, яке вчиняє "РОСІЙСЬКЕ КОЗАЦТВО", прикриваючись уклінним хрестом..., це не вчинок віруючих людей, а швидше навпаки, лжевіруючих! Це "козацтво", насправді, кремлядські найманці, які апелюють до віруючого люду....
Хрест, влада, становити не дозволила, бо є громада, частина суспільства ( представники кримських татар) що висловилися проти. Ці кремлядські провокатори підбурюють людей і силоміць, порушуючи рішення суду, таки ставлять хреста. А тепер запитання. ПРИПУСТИМО, що влада Криму закриває на це ОЧІ, бо то є ХРЕСТ. Які подальші дії КРЕМЛЯ??? Це перевірка нас, а чи можна піти таким шляхом??? А чи можна кремлядям в Україні порушити ЗАКОН, піти проти громади, але зробити все це під надійним прикриттям ВІЧНИХ ЦІННОСТЕЙ.
Бачите, шановні друзі, таки МОЖНА.... бо частина ВАС уже стала на захист незаконно встановленого чужою державою , але Ж ХРЕСТА!?????????? А завтра, вони в нас нічого не питатимуть...
Прийдуть і зроблять все, що вважають за потрібне, але з ІКОНАМИ, ХРЕСТАМИ І БАТЮШКАМИ!!!


І як, ДРУЗІ, нам це сприймати???
54%, 21 голос

44%, 17 голосов

0%, 0 голосов

3%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

На вимогу Табачника двом депутатам відмовили в участі в Шустер L

  • 02.07.11, 16:39
Депутату від БЮТ Володимиру Яворівському відмовили в участі в програмі Шустер Live на вимогу міністра освіти Дмитра Табачника.

Як повідомили ZN.UA в прес-службі депутата, Яворівський мав взяти участь у тій частині програми, де головним гостем є Табачник.

Однак перед передачею Яворівському зателефонував гостьовий редактор програми Шустер Live і попросив опозиційного депутата не приходити на програму.

"Свій вчинок пояснив тим, що міністр Дмитро Табачник відмовляється брати участь у програмі, якщо на ній буде присутній Володимир Яворівський", - повідомили в прес-службі депутата.

Крім того, депутат від НУНС Леся Оробець у своєму блозі повідомила, що їй також відмовили в участі у програмі, зателефонувавши за 1,5 години до ефіру.

"Табачник оголосив умовою власної участі в Шустер Live відсутність у студії двох експертів - мене та Володимира Яворівського, також попередньо запрошеного", - написала вона.

http://korrespondent.net/ukraine/politics/1235120-dvum-deputatam-otkazali-v-uchasti-v-shuster-live-po-trebovaniyu-tabachnika
Счетчик посещений Counter.CO.KZ

Российскими оккупантами в Грузии занялся режиссёр "Кошмаров..."

  • 01.07.11, 20:02
Российскими оккупантами в Грузии занялся режиссёр «Кошмаров на улице Вязов».

Не часто бывает такое, чтоб режиссёр «Крепкого орешка» и «Кошмаров на улице Вязов» взялся за съёмки фильма, сюжет которого посвящён реальным событиям, причём произошедшим совсем недавно. Ещё более необычной ситуацию делает то обстоятельство, что спор и конфликты вокруг освещаемой темы до сих пор не утихли и в действительности до конца не понятно, что будет дальше.
Именно таким примером, является вышедший недавно в «не широкий» прокат фильм американского режиссёра финского происхождения Ренни Харлина «5 дней в августе» о вооружённом нападении России на Грузию в августе 2008 года.
Андрес и Ганц против Медведева с Путиным
Сюжетная линия фильма начинается в Ираке, где главного героя — американского репортёра Томаса Андерса спасают от нападения боевиков грузинские военные.
Через несколько лет Андерс со своим оператором Себастьяном Ганцом попадает в Тбилиси, услышав о готовящейся военной операций против Грузии.
В Южной Осетии Андерс и Ганц становятся свидетелями того, как российские военные самолёты разбомбили проходящую в посёлке свадьбу.
Там они знакомятся с местной девушкой Татией, они пытаются помочь ей найти своих родных.
В следующем эпизоде главные герои становятся свидетелями расправы оккупационных российских войск над местными жителями.

Одного из своих солдат, который пытается помочь местным оккупанты избивают до полусмерти.
Американцев захватывают и привозят в штаб российских войск. Там выясняется, что большинство воюющих в Грузии россиян на само деле наёмники из числа казаков и кавказцев.
Однако благодаря захвату штаба грузинскими военными репортёру и оператору удаётся бежать.
Параллельно показана политическая ситуация, в которой очутилось руководство Грузии и освещение ситуации в стране в международных СМИ.
Журналисты остаются с отрядом грузинских военных, которые решили остаться в Гори и не отступать. Им удаётся передать записи с преступлениями российской армии в информагенство Андерса. Но при этом Ганц ранение получает.
На город наступает волна российских танков. Танкисты окружают выживших грузинских солдат, однако полковник Демидов со словами «довольно убийств» позволяет им уйти.
В грузинской столице Тбилиси собираются президенты Украины, Латвии, Литвы и Эстонии.
Президент Саакашвили читает речь, в которой говорит о том, что «оккупационные войска стоят у наших ворот». «Эта империя очень сильна, но у нас есть более ценная вещь — любовь к свободе», - отмечает он.
Репортаж Андерса стал одним из немногих свидетельств военных преступлений российских войск в Грузии.
Фильм завершается показом нескольких жителей Грузии, рассказывающих о своих погибших или пропавших родственниках.

Відео ПЕРЕГЛЯНУТИ>>>>

Акт про відновлення Української держави та трохи ретроспективи

З0 червня 1941 року у Львові проголошений Акт про відновлення  Української держави.
          

1. Волею українського народу, Організація Українських Націоналістів під проводом Степана Бандери проголошує відновлення Української Держави, за яку поклали свої голови цілі покоління найкращих синів України.

Організація Українських Націоналістів, яка під проводом її Творця й Вождя Євгена Коновальця вела в останніх десятиліттях кровавого московсько-большевицького поневолення завзяту боротьбу за свободу, взиває весь український нарід не скласти зброї так довго, доки на всіх українських землях не буде створена Українська Суверенна Держава.

Суверенна Українська Влада запевнить українському народові лад і порядок, всесторонній розвиток усіх його сил та заспокоєння всіх його потреб.

2. На західних землях України твориться Українська Влада, яка підпорядкується Українському Національному Урядові, що створиться у столиці України — Києві з волі українського народу.

3. Відновлена Українська Держава буде тісно співдіяти з Націонал-Соціалістичною Велико-Німеччиною, що під проводом Адольфа Гітлера творить новий лад в Европі й світі та допомагає українському народові визволитися з-під московської окупації.

Українська Національна Революційна Армія, що творитисьме на українській землі, боротисьме дальше спільно з Союзною німецькою армією проти московської окупації за Суверенну Соборну Українську Державу і новий лад у цілому світі.

Хай живе Суверенна Соборна Українська Держава, хай живе Організація Українських Націоналістів, хай живе Провідник Організації Українських Націоналістів Степан Бандера! Слава Україні! Героям Слава!

Слава всім воїнам, що боролися за Україну. І хай волають зараз ті перевертні комуністичного режиму, адже переможець вбачається в незмінному факті - Українська держава існує! А Сталіна і СРСР немає. І вже не буде. 
І Україна є не досягненням комуняки Кравчука, раптом перефарбувавшогося в національні барви, а є результатом цілих поколінь, що поклали голову за цю країну. Адже саме міцний спротив українців ще в часи 1917 - 1920 комуністичній шоблі, спричинив те, що навіть Лєнін і Ко не могли вже ігнорувати факту існування українців. І навіть держава - примара УСРР була все ж державою українською, хоча б по назві.  Спротив вояків УПА спричинив те, що на українські землі вже не повернувся сталінізм та терор, котрий пережили українці в 30-х роках. Кожен, починаючи від селянина, котрий повісив на гіляку "вояку" НКВД до провідників ОУН обох таборів, зробив свій внесок в становлення Української держави. Велика їм дяка та шана!
А всі хто волають, то лише соплежуї. Хай волають, бо це вже вмираючий вид. Ці динозаври, уходячи вирішили ще хряпнути дверима, то хряпнуть. Хоча це навіть не хряп дверей, а лише стислий вереск вмираючої гієни. Бо Україна є й буде! А соплежуї можуть захлинутися своєю піною.
Слава Україні!
                   

Міліція хоче доступ до серверів інтернет-видання «ОстроВ»?

  • 29.06.11, 20:31

Київська незалежна медіа-профспілка висловлює глибоке занепокоєння з приводу спроби донецької міліції отримати несанкціонований судом та таємний від журналістів доступ до інформації, що надходить та зберігається на серверах громадсько-політичного інтернет-видання «ОстроВ».

Про це йдеться у переданій УНІАН заяві КНМП.

У документі зазначається, що “факт такої спроби підтверджується, крім заяви журналістів «ОстроВа», відповіддю провайдера сайта на письмовий журналістський запит члена нашої профспілки Сергія ГАРМАША (ПЕТЕШОВА)”. “Зокрема, фірма «Д» заявила, що «підтверджує отримання листа від ГУ МВС України в Донецькій області від 09.06.2011 року у зв’язку з розслідуванням кримінальної справи, що знаходиться у впровадженні слідчого підрозділу», - сказано у повідомленні КНМП.

Профспілка нагадує, що, згідно із законодавством України, особа проти якої порушено кримінальну справу, має бути повідомлена про це. “Ніхто з журналістів «ОстроВа» не отримував такого попередження”, - сказано у заяві.

У документі зазначається, що “КНМП розцінює дії міліції як спробу перешкоджання професійній діяльності журналістів, прояв тенденції на згортання свободи слова в Україні”.

http://www.unian.net/ukr/news/news-443388.html
Счетчик посещений Counter.CO.KZ

Рейтинг путінського уряду сягнув історичного мінімуму

  • 29.06.11, 15:06
Той факт, що рейтинг Путіна вищий, ніж рейтинг його уряду, трохи бентежить. Очевидно, що російські громадяни вірять у казочку про доброго царя і поганих боярів.

Число незадоволених росіян кабінетом міністрів Володимира Путіна вперше перевалило за половину населення, хоча рейтинг самого прем’єра і лідера "Єдиної Росії" залишився на рівні 69 відсотків. Такі результати опитування, проведеного центром ім. Юрія Левади.

За даними соціологів, у червні рейтинг уряду впав до 46 відсотків, а число тих, хто не схвалює дії кабінету Путіна, досягла 52 відсотків.

У 2008 році діяльність уряду Путіна схвалювали 60% росіян. Восени минулого року рейтинг був стабільно вище 50%.

Розчарування громадян у владному тандемі і партії влади вперше було зафіксовано в січні, коли їхні рейтинги синхронно опустилися відразу на кілька відсотків, хоча і залишилися вищими за п’ятдесятивідсоткову планку.

Соціологи пояснювали зниження популярності влади із затяжним виходом Росії з економічної кризи і відсутністю у громадян надій на краще життя.

Рейтинги тандему досягли історичних мінімумів в березні, потім піднялися, але в червні повернулися на найнижчі за час спостереження рівні. Число тих, кому подобається робота президента Дмитра Медведєва, склало 66 відсотків, а кількість задоволених Путіним залишилося на рівні 69%.

Нагадаємо, що вперше рейтинги Путіна і Медведєва зрівнялися в травні цього року. У квітні понад третина росіян підтримували висунення і Володимира Путіна, і Дмитра Медведєва на президентських виборах 2012 року.
За матеріалами: ТСН