хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

На Київщині відкрили пам'ятник ОУНівцям

В місті Богуслав, що на Київщині, урочисто відкрили монумент

"У пам'ять про підпільників ОУН Богуславського району".

Місцем для вшанування земляків богуславці обрали подвір'я Свято-Миколаївського чоловічого монастиря Української Православної Церкви. "Це святиня Богуслава, видатна туристична принада. Відвідини монастиря - неодмінний пункт програми будь-якого подорожнього, - пояснив вибір один з організаторів спорудження пам'ятного знаку богуславець Олександр Мельник. - Отже, кращого місця для пам'ятника годі придумати!" На гранітній плиті викарбувано: "Петро Солуха - голова районного проводу ОУН 1941-1943 рр., редактор районної газети "Вільна Україна"; Георгій Фастовець - член ОУН, з 1943 р. - голова районного проводу ОУН; Мирослава Лещенко - зв'язкова ОУН; Іван Любарський - член ОУН; Василь Коваленко - член ОУН; Гнат Недобитий - співробітник Служби безпеки ОУН; Іван Сарапука - керівник осередку ОУН в с. Медвин; Іван Кондратюк - "Кубанець", "Кучерявий" - член ОУН; Дмитро Гриб та його брат (ім'я невідоме) - члени ОУН; Марушевський - член осередку ОУН в с. Медвин; Мартиненко - художник, член районного проводу ОУН; Науменко - член районного проводу ОУН; Пантюха - член ОУН". В листопаді 2010 року на подвір'ї монастиря відкрили пам'ятний знак богуславцям-козакам Армії УНР Іванові Білецькому та Оверкові Бондаренку. Джерело>>>
31

Коментарі

Гість: lkjmn

119.10.11, 15:23

Героям слава!

    219.10.11, 16:16

    Видатна подія! І мудра ідея: на території монастиря пам"ятник буде у безпеці.

      319.10.11, 16:59

        Гість: Лютый Гриня

        419.10.11, 18:09

        Вшановування пам'яті колишніх воїнів ОУН - це дуже добре. Але , здається, недалекий той час, коли будуть також згадувати, що була така нація українці. Живим треба про живе думати, про майбутнє наших дітей та онуків. Вибачте за відвертість, але мені більше сьогодні болить майбутнє моїх дітей та онуків. і заради Бога, не подумайте що я проти УПА.

          519.10.11, 18:12

            619.10.11, 18:24

            Молодці богуславці!

              719.10.11, 18:30

              Молодці, хоч якась приємна новина. Дякую за допис. А то щось останнім часом мало гарних новин

                819.10.11, 18:32

                  919.10.11, 19:12

                    1019.10.11, 19:16

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна