Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Інформація про насильство в Україні

Віталій Уманець

УВАГА! Це важливо! З бюро CDU (Християнсько-демократичний союз, партія А.Меркель) просять підтверджені інформації про насильство в Україні, бажано з фото - німецькою мовою на адресу: [email protected] "скидайте прошу вас всю важливу інфу про трупи , самі страшні фото які знайдете та підтверджуйте словами- напряму з Києва без цензури" Журналісти, оператори, фотографи, давайте завалимо цей мейл партії Меркель інформацією. Активно! Не мовчіть!!! І поширюйте серед тих, хто має ці факти!
34

Коментарі

125.01.14, 15:07

Дякую. Розповсюджую. Це доказ, що блогер, замітку якої я розмістила в своєму блозі:http://blog.i.ua/user/2675316/1343319/ була правА. Це підтверджує й той факт, що мордери заблокували вказаний лінк, але "у нас с собой было!" - кому цікаво про що там йдеться, можу надіслати копію статті.

    225.01.14, 15:25

    Розсилаю.

      325.01.14, 16:37Відповідь на 1 від Alter ego*

      проверить можешь?
      роман коломієць в україні починається повномасштабна війна! я вийшов 24 листопада на миним протест і не був за жодну полчтичну партію, але сьогодні, коли навіть донецькі і кримські футбольні ультрас підтримують протестні рухи, а єврейські організації засуджують беркут, можна сказати що владі залишились лічені дні...єдиним, хто може допомогти януковичу зберети владу і згасити протестні рухи є 3 лідери опозиції. тому повстанці вирішили на найближчому віче прямою дією замінити їх на анатолія гриценка, андрія парубія, юрія луценка, геннадія балашова, андрія тарасенка і олександра данилюка, а народ забезпечить безперешкодний прохід їх дос цени і представлення як основних лідерів майдану і координаторів переговорного процесу. народ відкликає яценюка, кличка, тягнибока від предс

        425.01.14, 16:40

        було прохання від нардепа Олесі Оробецб не піддаватися паніці та нерозповсюджувати неперевірену інформацію

          525.01.14, 16:55

          Правильно гадьте своему государству, вы ж не пошлёте фото горящих от коктейлей молотова Беркутовцев

            625.01.14, 18:43Відповідь на 5 від Tas371

            Такая молодая, а такая... вумная! Ты кроме тех фото бльше ничего не видела, а? Ослепла? Или из Молодых регионов? Или из кур?

              725.01.14, 18:44Відповідь на 6 від ab absurdo

              в?

                825.01.14, 18:58Відповідь на 5 від Tas371

                Правильно гадьте своему государству, вы ж не пошлёте фото горящих от коктейлей молотова БеркутовцевПідходь до беркутівців,отримаеш пиздюлей,потім полюбиш їх ще більше

                  925.01.14, 19:31Відповідь на 6 від ab absurdo

                  Такая молодая, а такая... вумная! Ты кроме тех фото бльше ничего не видела, а? Ослепла? Или из Молодых регионов? Или из кур?Просто маю своє бачення подій! А не дивлюсь однобокі репортажі.
                  А молоденька та розумна мабуть ти, хоч покоління індиго вже після 2000 народжувадось, а я порівнюючи з тобою дуже стара!
                  І як на гріх з ВО"Свобода"

                    1025.01.14, 20:17

                    зроблено

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна