Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Привіт від ДУРДОМУ.





















































51

Коментарі

123.03.13, 16:40

    223.03.13, 16:43

    З Кернесом це взагалі щось... Ні ну я не розумію, чесно. Ти ж знаєш, я не антисеміт. Одначе, перед нагородженням напевно ж самого Кернеса питали, чи він згоден. Так чому він погодився, він що повний ідіот? Чому не сказав: "Ви що, де я і де козаки, це ж буде посміховисько!" Чесно, не розумію...

      323.03.13, 16:45Відповідь на 2 від Танк_

      З Кернесом це взагалі щось... Ні ну я не розумію, чесно. Ти ж знаєш, я не антисеміт. Одначе, перед нагородженням напевно ж самого Кернеса питали, чи він згоден. Так чому він погодився, він що повний ідіот? Чому не сказав: "Ви що, де я і де козаки, це ж буде посміховисько!" Чесно, не розумію...Ти колись бачив обрізаного козака?Гепа мабуть перший.

        423.03.13, 16:52Відповідь на 3 від Davigadoff

        Обрізаний кізяк

          523.03.13, 17:05

            623.03.13, 17:33

            ГЕПІ присвячується = http://video.i.ua/user/295100/51651/401689/ = "ГЕПА" - дженералЪ козацької армії! І сміх, і гріх...

              723.03.13, 17:34Відповідь на 3 від Davigadoff

              З Кернесом це взагалі щось... Ні ну я не розумію, чесно. Ти ж знаєш, я не антисеміт. Одначе, перед нагородженням напевно ж самого Кернеса питали, чи він згоден. Так чому він погодився, він що повний ідіот? Чому не сказав: "Ви що, де я і де козаки, це ж буде посміховисько!" Чесно, не розумію...Ти колись бачив обрізаного козака?Гепа мабуть перший.Так і я ж про це! Чому він, придурок, не відмовився? А ще цікаво було б подивитись на тих горе-козаків, що йому це звання присвоїли

                823.03.13, 17:35Відповідь на 2 від Танк_

                З Кернесом це взагалі щось... Ні ну я не розумію, чесно. Ти ж знаєш, я не антисеміт. Одначе, перед нагородженням напевно ж самого Кернеса питали, чи він згоден. Так чому він погодився, він що повний ідіот? Чому не сказав: "Ви що, де я і де козаки, це ж буде посміховисько!" Чесно, не розумію...Тю-ю-ю, а хіба це НЕ посьміховисько - бачити оту небриту жд-морду МЕРОМ?

                  923.03.13, 17:40Відповідь на 8 від Богдан Ляшко

                  З Кернесом це взагалі щось... Ні ну я не розумію, чесно. Ти ж знаєш, я не антисеміт. Одначе, перед нагородженням напевно ж самого Кернеса питали, чи він згоден. Так чому він погодився, він що повний ідіот? Чому не сказав: "Ви що, де я і де козаки, це ж буде посміховисько!" Чесно, не розумію...Тю-ю-ю, а хіба це НЕ посьміховисько - бачити оту небриту жд-морду МЕРОМ?Посміховисько, але ж почесний КОЗАК! Це взагалі мандєц!

                    1023.03.13, 17:50Відповідь на 3 від Davigadoff

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна