хочу сюди!
 

СУПЕР-жінка

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Твій голос нічого не ВАРТИЙ! Залишайся дома!


51

Коментарі

110.03.13, 16:12

    210.03.13, 16:12

    останусь дома і буду мовчать, мій голос нічого не вартий

      310.03.13, 16:18Відповідь на 2 від ЛУКАВИЙ

      останусь дома і буду мовчать, мій голос нічого не вартийСумно!

        410.03.13, 16:19

        Зараз кину друзям!

          510.03.13, 16:21Відповідь на 3 від Julia Taneta

          а куди мені йти, якщо на 50 верст нічого відбуваться не буде, крім свисту вітру!

            Гість: R0mmel

            610.03.13, 16:30

            в неті ніхто не захотів підписи ставити, а хто там вийде пікетувати суд? Місяць патріоти постили заклики про підпис петиції в Білий дім по справі Павліченків (і я в тому числі) і назбирали аж 30 тис. підписів. Бляха, як написала одна дівчина: "народ, що мільонами лайкає та перезнімає "Гарлем Шейк", але не здатний зібрати 100тис. підписів за справедливе розслідування - мем, а не народ". Нажаль, це залишається справою тільки футбольних фанатів та деяких патріотів. Всім іншим насрати, в них пиво на столі, а по тель-авізору "Квартал" та "Голос країни"...

              анонім

              710.03.13, 16:31Відповідь на 4 від БілаКоролева

              Зараз кину друзям! не зови меня больше в политическую дрянь, хоть в дико- комуняцку, хоть в злобно-нацисткую, не навижу любое проявление политики

                810.03.13, 16:35Відповідь на 7 від анонім

                Хорошо!Тебя кроме как пообсирать БАБ больше ничего,я так поняла,не интересует.Я всем кинула,извини,что забыла коим образом что ТЫ у НАС такой есть.......Зараз кину друзям! не зови меня больше в политическую дрянь, хоть в дико- комуняцку, хоть в злобно-нацисткую, не навижу любое проявление политики

                  910.03.13, 16:41Відповідь на 7 від анонім

                  Только не забывай что от тюрмы и от сумы никто не застрахован.Военные тоже иногда на зоны попадают.Адреса дать?Зараз кину друзям! не зови меня больше в политическую дрянь, хоть в дико- комуняцку, хоть в злобно-нацисткую, не навижу любое проявление политики

                    1010.03.13, 16:47

                    не йдіть, якщо страшно! мені - вже не страшно! вони вбили мого чоловіка. я не хочу, щоби жертв ставало дедалі більше!!! разом - можна щось зробити, вірю в те!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна