Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Актор А.Хостiкоєв про Ю.Тимошенко

46

Коментарі

18.04.12, 17:38

Мені сподобалися слова "ненавидиш - мовчи". Правильно, бити лежачого, тим більше лежачу - не по чоловічому.

    28.04.12, 17:44Відповідь на 1 від gatyla

    Мені сподобалися слова "ненавидиш - мовчи". Правильно, бити лежачого, тим більше лежачу - не по чоловічому.А скільки такої сволоти! Я не кажу навіть за банду Мудаковича, є такі, що вопять "Слава Україні", а після цього, матюкають, шельмують, ображають Юлію Тимошенко. Я їх вважаю ще гіршими за ПРдунську сволоту. Навіть і визначення їм важко підібрати.

      38.04.12, 17:48Відповідь на 2 від бандерівець

      Я їх вважаю ще гіршими за ПРдунську сволоту. Навіть і визначення їм важко підібрати.Я не згоден. Даремно Ви так на побратимів.

        48.04.12, 17:52Відповідь на 3 від gatyla

        Я їх вважаю ще гіршими за ПРдунську сволоту. Навіть і визначення їм важко підібрати.Я не згоден. Даремно Ви так на побратимів.На дійсно побратимів, я і слова поганого ніколи не скажу, я про перевертнів, які залізли під наш прапор, і верещать звідти, що вони люблять Україну.

          58.04.12, 18:13

          Кожному "воздасться" по ділам його... /сайт/
          Лохи вимирають? Що зробиш, елехторат отримує по ділам своїм! Наступні будуть противсіхи, "Побратимів" Янукович знищить останніми, як самих корисних для своєї диктатури.
          !

            68.04.12, 18:31Відповідь на 2 від бандерівець

            Слава Україні!
            Тимошенко, яка під ручку з Медведчуком, Волковим, Губстким, Васадзе, Портновим- мені не авторитет. Ці люди Україні можть тільки нашкодити.

              78.04.12, 18:39Відповідь на 6 від igorsich

              Слава Україні!
              Тимошенко, яка під ручку з Медведчуком, Волковим, Губстким, Васадзе, Портновим- мені не авторитет. Ці люди Україні можть тільки нашкодити.
              Зрозумів. Ось і те, про що я і написав, та і Хостікоєв каже, як про обличчя д'явола.
              А ваш Янукович, для мене не авторітет. Він просто П#дорас.

                88.04.12, 18:42

                Хостікоєв - Людина!!!!

                  98.04.12, 18:48Відповідь на 5 від Округ 31

                  Кожному "воздасться" по ділам його... /сайт/
                  Лохи вимирають? Що зробиш, елехторат отримує по ділам своїм! Наступні будуть противсіхи, "Побратимів" Янукович знищить останніми, як самих корисних для своєї диктатури.
                  !
                  Саме так і буде. Як свідків та вірних помічників.

                    Гість: lyo Dnepr

                    108.04.12, 18:54

                    Давно пора по заднице отхлестать зажравшихся клоунов 95го квартала

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      20
                      попередня
                      наступна