Український художник із Київщини.
- 28.10.23, 14:32
Іноді ми отримуємо подарунки або знаходимо речі, але лише приблизно уявляємо, для чого вони потрібні (або зовсім не уявляємо). Ми цілком могли б прожити без цього знання, проте подумки постійно повертаємося до питання. А щоб припинити муки, достатньо лише запитати про це в інтернеті – і ви неодмінно отримаєте відповідь.
Тому ми хочемо показати вам приклади питань щодо різних предметів, які люди ставили в інтернеті. Ймовірно, ті, хто цікавиться, були вражені, коли дізналися, що це насправді таке.
Відповідь: Це призначене для перенесення або зберігання книг....
[ Читати далі ]Адему Телеку 34 рік, він живе в Туреччині та заробляє на життя, працюючи пастухом овець. Нещодавно Адем почав викладати відео зі своїми підопічними в соцмережі, і вони швидко набирали тисячі переглядів.
Такий інтерес з боку підписників пов’язаний із дуже незвичайною
зовнішністю кіз, про яких піклується Адем. Нещодавно чоловік виявив, що у
нього є здібності до стрижки тварин, при цьому «зачіски» козам він
робить вельми незвичайні.
Світ довкола нас загадковий і прекрасний. Його величність криється не лише в далеких глибинах космосу, а й у дрібницях, які просто неможливо помітити неозброєним оком. Цей факт доводять фотографи, які беруть участь у щорічному конкурсі макрофотографії Nikon Small World.
Захід від компанії Nikon стартував ще 1975 року. За ці роки конкурсні роботи фотографів дозволили наочно познайомитись із чудесами макросвіту, про які ми лише читали у підручниках з біології. Нещодавно завершився 49-й за рахунком конкурс макрофотографії. Переможцем змагання стала фотографія голови зорового нерва у гризуна.
Сьогодні ми вирішили зібрати найцікавіші знімки учасників за всі роки проведення «Small World», які відкрили таємниці крихітного всесвіту навколо нас.
Швейцарські вчені з Institute of Biochemistry, Eidgenssische Technische Hochschule Zrich повідомили про сенсаційне відкриття нового органу в організмі людини, який має важливе значення для підтримки імунної системи.
Орган, що отримав назву “ексклюсома”, виявлений у цитоплазмі клітин і виступає як бар’єр для зовнішніх збудників, таких як віруси та бактерії, перешкоджаючи їх проникненню в ядро клітини та зараженню людини. Це унікальне відкриття,опубліковане в журналі Molecular Biology of the Cell (MBoC), розкриває нові межі розуміння функціонування людського геному.