хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Предмети минулого...

Іноді ми отримуємо подарунки або знаходимо речі, але лише приблизно уявляємо, для чого вони потрібні (або зовсім не уявляємо). Ми цілком могли б прожити без цього знання, проте подумки постійно повертаємося до питання. А щоб припинити муки, достатньо лише запитати про це в інтернеті – і ви неодмінно отримаєте відповідь.

Тому ми хочемо показати вам приклади питань щодо різних предметів, які люди ставили в інтернеті. Ймовірно, ті, хто цікавиться, були вражені, коли дізналися, що це насправді таке.

«Знайшли це разом із старими інструментами. Не схоже, що воно до чогось кріпиться. Цю штуку можна зафіксувати на місці, а середня частина обертається, розмотуючи дві смужки тканини. Я в роздумах!”


Відповідь: Це призначене для перенесення або зберігання книг....



5

Коментарі

127.10.23, 20:33

Світ так швидко змінюється! Міняється транспорт, предмети побуту, інструменти і механізми... І тільки дерева, як казав Жванецький, то зелені, то жовті, то зелені, то жовті...

    227.10.23, 21:16Відповідь на 1 від nasinynka

    Світ так швидко змінюється! Міняється транспорт, предмети побуту, інструменти і механізми... І тільки дерева, як казав Жванецький, то зелені, то жовті, то зелені, то жовті... Так, все змінюється дуже швидко

      327.10.23, 21:31

      Щодо останнього , я думав це пожежна сигналізація. У палаті де я був, таке ж висіло. На вимикачах були лампочки окремі

        427.10.23, 22:35Відповідь на 3 від NoTaRь

        Щодо останнього , я думав це пожежна сигналізація. У палаті де я був, таке ж висіло. На вимикачах були лампочки окреміЦікаво, дуже схоже, дякую

          анонім

          528.10.23, 04:32

          "Це механічний калькулятор, модель Odhner 1950/60."
          Грався таким в 2 класі. Ним можна перемножити 2 числа. Або поділити.
          Мені подобалося множити.

          Тільки бігуді вгадав...

            анонім

            628.10.23, 05:48Відповідь на 5 від анонім

            Згадав назву Арифмометр
            https://ru.wikipedia.org/wiki/Арифмометр

              728.10.23, 06:23

                828.10.23, 13:01Відповідь на 7 від nebosklon

                  928.10.23, 16:57

                    1028.10.23, 18:37

                    Вопрос-ответ. Прямо-таки недоархеология какая-то