хочу сюди!
 

Маша

44 роки, терези, познайомиться з хлопцем у віці 42-53 років

Одразу відчуваєш, що зараз розпочнуться пригоди.

В аеропорту одразу відчуваєш, що зараз розпочнуться пригоди. А ще там часто можна натрапити на вкрай нетривіальні речі. Навіть їжа в літаках іноді буває крутою. Не лише сендвічі в упаковках. А в бонусі на ваш чекає доказ того, що іноді в аеропорту не варто довіряти навіть власним очам.

«На цих кріслах у тайських аеропортах можуть сидіти лише ченці та послушники»

 

«Ох цей рис у меню японського аеропорту»...


 «На рейсі видали сільнички та перечниці у вигляді літака»

 

«Щойно сів у літак і виявив додаткові місця для багажу»


 «У моєму літаку немає телевізора та розважальної системи, зате є тримач для планшета чи смартфона»

 

Розумна сушарка в аеропорту проектує на руки слово «сухі», коли ті висохнуть

 

«Ось що мені принесли разом із обідом»


 

«Це м’ятний льодяник для завершення трапези».

«У літаку мені подали мініатюрний буханець хліба і я зробив міні-сендвічі»

 

У цьому аеропорту все продумано до дрібниць, навіть кріплення на ескалаторі – у вигляді літака


 У туалетах аеропорту Міннеаполіса є місце не тільки для сумки чи пакета, але й для валізи на коліщатках

 

У японському аеропорту встановлені відеофони, які дозволяють пасажирам поспілкуватися з провожаючими



У вбиральнях аеропорту Чикаго є спеціальні сенсори: якщо провести поруч рукою, чохол на сидінні заміниться автоматично

 

У цьому аеропорту можна безкоштовно пограти у демоверсії відеоігор

“Безкоштовні демоверсії ігор”.

«У польоті роздавали капці у стилістиці Hello Kitty»

 

На поручнях у цьому шатлі набагато більше місця, щоб триматися під час поїздки аеропортом


 

 «Цю фотку зробив тато і сказав: „Я літаю вже 35 років і це вперше, коли наш рейс відклали через ось таке. Вони просто обліпили наш літак. Так, це бджоли»


 

 «Дивлюся у вікно і прямо відчуваю, що ми летимо кудись у космос»

«Це просто вікно замерзло і такий ефект».

«Сиджу в аеропорту, нікого не чіпаю. Тут раптово підходить співробітник, чимось пшикає на мене. І ось що сталося з моїми джинсами»

«Це був якийсь засіб для чищення. Він потрапив на мене випадково, коли протирав стіл, але джинси зіпсовані».

«Це ручна поклажа одного з пасажирів. А мої кусачки для нігтів вважали надто небезпечними»

 

Бонус: «Побачив в аеропорту сплячого хлопця. А це не хлопець, а скульптура...

 
Очманіти.

15

Коментарі

18.12.23, 13:40

    28.12.23, 15:18Відповідь на 1 від WalKing

      38.12.23, 18:25

        48.12.23, 21:04Відповідь на 3 від nasinynka

          58.12.23, 21:09

          Літати краще натще. Перевірено

            68.12.23, 21:14

            Коли був ковід, співробітники і стюарди пшикали своїми дезинфікуючими засобами, якщо вважали що хтось проскочив недезинфікований. Був якийсь ядучий китайський засіб, чи щось таке, не спирт

              78.12.23, 21:18

              Потрійні поручні допомагають, якщо у пасажирів сильно паморочиться голова після літака. Можна взятися двома руками а не ментелятись на одному

                88.12.23, 21:20

                Багато ручок в туалетах аеропортів вирвано

                  99.12.23, 07:53

                    109.12.23, 16:47

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна