Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Старі будинки зберігають багато секретів...

Старі будинки зберігають багато секретів. Найчастіше люди, які в них живуть, навіть не підозрюють про те, що зовсім поряд схований якийсь скарб. Ну, а коли приходить час робити ремонт, такі дрібниці знаходяться — і щасливчики із задоволенням діляться фотографіями в мережі.

«Знайшов у старому будинку. Зважаючи на все, це сільничка і перечниця»


 «Знайшов скрипку в стіні будинку 1965 року. Вона зберігалася тут близько 50 років»...


 «Я прибрав стінку шафи і виявив саморобний прохід… Там зберігався важкий і досить моторошний кошик»



«Нещодавно почав користуватися металошукачем і знайшов ось таку банку, наповнену сріблом. Мені часто розповідали про те, що десь у дворі закопано банку з грошима моїх предків. Батько шукав її кілька разів, але безуспішно»


 “Хтось закопав старий телевізор на нашій ділянці”


 «Наш будинок затопило, тому ми вирішили поміняти ковролін і знайшли такий сейф»

 

«Мій будинок побудований на місці поховання індіанців. Міняв піч і знайшов ось це»


«Знайшов у стіні»

 

 «Зняв шафку у ванній і виявив ось ці старі шпалери. Будинок був збудований у 1812 році»

 

 «Знайшов стару коробку в будинку бабусі. Усередині були документи та дипломи 1920-х років, мішок з монетами та срібними доларами тих років»



 Той, хто збудував цю стіну, виклав дату закінчення будівництва чорною цеглою

 

«Цвяхи 1852 року, зроблені вручну. Знайшов їх у підлозі старого будинку, яку я реставрую»


 «Реставрую будинок XIX століття. Знайшов приховані двері у стіні. Це оригінальний замок, і ми, звичайно, його збережемо»



 «Виявив кілька надгробків за своїм будинком. Ось один із них»


 «Переїхав у будинок, збудований у 1977 році. І знайшов ось це, коли мив під’їзд»



 «Батьки моєї дружини знайшли величезну дошку для гри в „Монополію“, коли прибрали старе покриття для підлоги»


 

«Ось така фреска переховувалась під фарбою в будинку моєї тітки»



 «Я орендую будинок 1936 року і знайшов у підвалі ось таку картинку»


Це вінтажний блоковий друк із 1950-х. На ній зображено традиційний японський чи корейський будинок. В ідеальному стані може коштувати більше $100.

https://ochmanity.com/81510/



10

Коментарі

12.11.23, 13:20

    22.11.23, 20:25

      32.11.23, 23:19Відповідь на 2 від Кислица

        43.11.23, 06:21

          53.11.23, 06:23

            63.11.23, 16:39Відповідь на 5 від Mykolaj_58

              73.11.23, 18:58

                анонім

                83.11.23, 21:48Відповідь на 1 від Голубка

                У нас немає старих будинків?