Це не лише невід’ємна частина нашого життя,
- 07.10.23, 12:41
- НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ
Їжа — це не лише невід’ємна частина нашого життя, а й предмет постійного вивчення та відкриттів. Виявляється, що навіть найпростіші продукти, які ми використовуємо майже кожен день, можуть розповісти про себе безліч дивовижних фактів. Деякі з них звучать кумедно, деякі дико і навіть неправдоподібно. Це ще один доказ того, що ми з вами живемо у неймовірному світі, в якому дививижне буквально все!
Продукція Nutella за останні роки стала настільки популярною маркою, що кожен четвертий фундук на цій планеті потрапляє у баночки із шоколадною пастою.
Навіть якщо ви недосвідчений кулінар, зіпсувати гриби під час приготування у вас все одно не вийде. У їх клітинних стінках міститься особливий компонент – хітин. Він відрізняється неймовірною термостійкістю, завдяки чому гриби майже за будь-якого впливу залишаються структурно однорідними.
[cut text="Читати далі"]
Фісташка – це покритонасінні. До цього ж сімейства належать вишня, персик, абрикос та слива. Так що в якомусь сенсі це фрукт, у якого видаляється плодова частина.
Коли бутони ревеню розкриваються, з’являється добре вловимий звук. Дехто каже, що під час вегетаційного періоду вони чують постійний скрип на своїх городах.
Небагато мускатного горіха не нашкодить здоров’ю людини. Проте вживання приправи у великих кількостях здатне змінювати свідомість. А все через натуральну сполуку під назвою міристицин.
У 1800-х роках лікар на ім’я Джон Кук Беннетт придумав рецепт кетчупу, який допомагав виліковувати деякі захворювання шлунка, а також холеру, жовтяницю та ревматизм.
З ботанічної точки зору інжир є квіткою, хай і своєрідною. Його суцвіття перевернуті всередину, м’якоть – множинні бутони, а насіння – плоди з мікроскопічним насінням.
Ці солодощі набувають гарного глянсового блиску через покриття карнаубським воском, яким, до речі, також покривають і автомобілі.
Омари були популярним продуктом харчування до середини 19 століття.
Археологи знаходили в Мексиці зерна попкорну віком понад 4000 років. Є припущення, що давні ацтеки використовували його не лише для їжі, але й для створення різноманітних аксесуарів.
Перець містить хімічну речовину під назвою капсаїцин, яка природно зв’язується з больовими рецепторами наших нервів. Саме вона змушує наш мозок думати, що ми їмо щось гостре.
Фермери зазвичай кидають ягоди об землю, щоб перевірити, чи вони дозріли.
[/cut]
Коментарі
GalinaKiev
17.10.23, 19:54
Голубка
27.10.23, 22:21Відповідь на 1 від GalinaKiev
Юрий Васильев
38.10.23, 07:03
nebosklon
48.10.23, 08:27
І гриби,хрін,перець
NoTaRь
58.10.23, 19:56
Нутелла тепер відверто несмачна :/
анонім
69.10.23, 06:48
дякую!