хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Унікальність людського тіла...

Людина – вінець творіння природи. У світі не існує більш досконалого і точного механізму, ніж наше тіло. Ми живемо і навіть не замислюємося, як саме він працює. Але ж навіть самі звичайні процеси, що відбуваються в нашому організмі, це справжнє диво.

Тут відкрито для тебе 22 секрети про людське тіло, які напевно тебе здивують, а деякі просто шокують!

1.Фокусуючі м’язи в твоїх очах рухаються приблизно 100 тисяч разів в день. За енергетичними витратами це можна порівняти зі щоденною прогулянкою на 80 км.

2. Твій пупок – будинок для тисяч бактерій, що утворюють там екосистему розміром з цілий тропічний ліс.


15

Коментарі

113.11.20, 13:24

в тему: цікавий фільм у 2 частинах виробництва ВВС, Human body називається, раджу

    213.11.20, 14:15

    Цікаво!

      313.11.20, 15:27Відповідь на 1 від Lulu

      в тему: цікавий фільм у 2 частинах виробництва ВВС, Human body називається, раджуДякую

        413.11.20, 15:27Відповідь на 2 від Андрій1961

        Цікаво!

          513.11.20, 15:51Відповідь на 1 від Lulu

          в тему: цікавий фільм у 2 частинах виробництва ВВС, Human body називається, раджуЯ якийсь дивилась шестисерійний хьюман боді. Дуже цікаво. була серія про внутрішню кровотечу, про перелом кістки у дівчинки. Ніяк не можу знайти щоб скачати у домашній архів.

            613.11.20, 16:12Відповідь на 2 від Андрій1961

            Цікаво стільки і чого потрібно змінити для людини щоб перевелися в нашому роду "сєпари " і ідіоти?????Може потрібно раціон живлення змінити бо я чув що ТИ є те що ти ЇСИ ! Давайте вилучимо з раціону свинину і перестанемо бути свиньми! А станемо їсти собак і будемо вірними у дружбі і злими до ворогів! Правда мабуть і собак не всіх можна вживати бо дівер мені "підігнав "колись пса що лащився до всіх хто до двору заходив.

              714.11.20, 08:17

                814.11.20, 11:15

                  916.11.20, 09:51Відповідь на 5 від xMbIPEHOK

                  в тему: цікавий фільм у 2 частинах виробництва ВВС, Human body називається, раджуЯ якийсь дивилась шестисерійний хьюман боді. Дуже цікаво. була серія про внутрішню кровотечу, про перелом кістки у дівчинки. Ніяк не можу знайти щоб скачати у домашній архів.так, це серіал у 6 серій 98-го року. Я дивився просто у далеку доінтернетну (свою) пору дві частини на дисках, що потрапили до мене. Дякую, що зауважили. Подивлюся решту. Ну, а скачати. Треба пробувати через дещо т. зв. "торренти". Але зазвичай коли встановлюєш торрент, то мертвою хваткою в тебе вгризається мейл.ру, яку потім складно вичистити з компа. Тому і не освоїв цей шлях. Можна спитати місцевих корифеїв, як це робити.