Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Які дерева не можна садити біля вашого дому...

Вважається, що садити на ділянці дуб – дуже погана прикмета, яка передвіщає смерть глави сім’ї. До того ж, аура цього дерева сприймає тільки здорових та сильних фізично людей. Але навіть їм не рекомендується садити дуб на своїй ділянці, адже енергетика може бути згубною для домочадців, 


13

Коментарі

118.09.20, 11:40

    218.09.20, 11:57

    Я точно знаю, що я ніколи не посаджу біля дому банан. Бо ще абізяни налетять.

      318.09.20, 12:31Відповідь на 2 від Геннадий М

      Я точно знаю, що я ніколи не посаджу біля дому банан. Бо ще абізяни налетять. У бананах дощова вода застоюється у пазузах листків, і там заводяться мошки, тому так собі :/

        418.09.20, 12:34

        Цікаво!

          518.09.20, 12:37

          Забобони

            618.09.20, 16:09Відповідь на 2 від Геннадий М

            Я точно знаю, що я ніколи не посаджу біля дому банан. Бо ще абізяни налетять.

              718.09.20, 16:10Відповідь на 3 від NoTaRь

              Я точно знаю, що я ніколи не посаджу біля дому банан. Бо ще абізяни налетять.У бананах дощова вода застоюється у пазузах листків, і там заводяться мошки, тому так собі :/Як у тебе вся інформація в голові поміщається...
              Завжди захоплююся твоїм розумом і пам"яттю.
              Так тримати!

                818.09.20, 16:11Відповідь на 5 від NoTaRь

                ЗабобониНу на рахунок коріння, думаю, що правда...

                  918.09.20, 16:34Відповідь на 7 від Голубка

                  Я точно знаю, що я ніколи не посаджу біля дому банан. Бо ще абізяни налетять.У бананах дощова вода застоюється у пазузах листків, і там заводяться мошки, тому так собі :/Як у тебе вся інформація в голові поміщається...
                  Завжди захоплююся твоїм розумом і пам"яттю.
                  Так тримати!
                  Дякую

                    1018.09.20, 16:52Відповідь на 8 від Голубка

                    ЗабобониНу на рахунок коріння, думаю, що правда...Я про те, що дерево може впливати на долю людини.
                    Коріння та сміття, це само собою зрозуміло

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна